Arçelik Klima ch 36 Arıza Hata Kodu Çözümü Nedir

Arçelik Klima ch 36 Arıza Hata Kodu Çözümü Nedir

Arçelik Klima Arıza Kodları - İnverter - Split - Salon Tipi - Kaset Tipi sektöründe servis hizmetleri uzmanlık ister ve ve biz Arçelik Klima ch 36 Hatası Çözümü Nedir olarak kalabalık uzman servis kadromuzla geçmişte olduğu gibi bugün de sizlerin yanındayız. 

Arçelik Klima ch 36 Arıza Hata Kodu Çözümü Nedir

CH 36 Gaz Kaçağı Anlamına Gelmektedir. Gaz Yok Hatasıdır.

Bu Hata Kodunu Veren Cihaz Çalışmaz İlk Yapmanız Gereken Şar tel Kapatıp Bir Süre Beklemek Hata Devam Ederse Teknik Servise Başvurmalısınız.

Yeni Montaj Kaynaklanırsa Büyük İhtimalle Ara Bağlantı Borularında Kaçak Mevcuttur.

Rekorların Tam Sıkılmaması Rekor Çatması Gibi sebeplerden Kaynaklanabilir.

İlerleyen Zamanlarda Verilse Bu arıza Kodunu Tekrar Bağlantı Borularına Bakılması Gerekmektedir.

Arızalı Olabilecek Parçalar ; Cihazın Montaj Boruları, Serpantin Kaçakları Olabilir

İstanbul ve çevre mahallelerdeki işletmelerimizin her türlü Arçelik Beko Altus markalı ürün gruplarının tamirat, onarım, arıza ya da de montaj ihtiyaçları için çağrı merkezimiz 7/24 sizden haber bekliyor.

Sektörde uzun seneler yer almanın getirdiği tecrübe ile teknolojik gelişmeler ışığında her yeni gün kendini yenileyen Arçelik Klima ch 36 Hatası Çözümü Nedir firmamız siz değerli müşterilerimiz ile büyümesini, gelişmesini sürdürüyor. 

Her şeyden önce müşteri memnuniyeti gelir
Anlayışını benimseyen firmamız bu anlayış doğrultusunda İstanbul Anadolu yakası çevresinde çok sayıda müşterimizin güçlü referanslarına sahiptir.

 Siz değerli müşterilerimizden aldığımız olumlu geri dönüşümler işimize çok daha sıkı sarılmamızı sağlayan en önemli unsurlardan birisidir. 

İletişim kanallarımızı kullanarak bizlere ulaşmanızın ardından sahada gezici olarak görevinin başında bulunan teknik servis; aynı gün içinde bildirmiş olduğunuz konumunuza kısa sürede ulaşarak ürün, araç, gereçlerinizin arıza teşhisini gerçekleştirmekte ve kısa sürede ürünün arıza nedenini ortaya koyup sizi bilgilendirmektedir.

Arçelik Klima ch 36 Hatası Çözümü Nedir olarak teknik servis hizmetini vermiş olduğumuz her bir ürünün arızasının onarımını ya da bakımını tamamlandıktan sonra ilgili ürüne bir yıllık garanti süresi sunmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Metin Atik

Vermiş olduğunuz bilgi için teşekkür ederim. Gaz yok arizası doğru tespit benim cihazında gazı eksik ondan dolayı arızaya geciyormuş.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP