Ataşehir Arçelik Kombi Servisi

 Ataşehir Arçelik Kombi Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Isıtma ve sıcak su amaçlı olarak ev ve iş yerlerinde alternatif cihazların yanı sıra sıklıkla kombiler kullanılmaktadır. 
Hiç kuşkusuz kullanıma göre bazı parçaların miadı dolacak, arızalanacak, tamiri veya değişmesi gerekecektir. 
 Ataşehir Arçelik Kombi Servisi olarak firmamız, cihazınız ile ilgili sorunları gidererek sizlere yardımcı olabilmek için faaliyetlerini sürdürmektedir. 

Firmamız Nerededir?

 Ataşehir Arçelik Beko Kombi Servisi Ataşehir ilçesinde kombi servisi konusunda sizlere gereken hizmetleri vermekteyiz. 
Her ne kadar cihaz kalitesi gerek ve yeter şart gibi görünse de doğru ve yeterli servis hizmetleri de cihazınızın performansı ve ömrü açısından oldukça önemlidir. 
Kombiniz ile ilgili sorunlarınız için telefonlarımızdan bizlere ulaşabilir veya firma adresimize gelebilirsiniz.

Firmamızın Faaliyetleri Nelerdir?
Çalışan her cihaz gibi, kullanmakta olduğunuz kombilerde zamanla çeşitli arızalar gösterebilir ve yapması gereken işlevleri yapamaz hale gelebilir. 
İşte bu gibi durumlar için firmamız, Ataşehir Arçelik Kombi Servisi olarak cihazınıza dair her türlü montaj, bakım, onarım, tamirat, temizlik gibi işlerinizde kalifiye ekibiyle sizlerin yanında olmanın mutlu gururunu taşımaktadır. 

Güven esasını birinci planda tutarak yapılan işlerimize firma garantisi vermekte olduğumuzu da bildirerek sizlere en uygun fiyat ve ödeme seçenekleriyle yardımcı olma gayreti içinde olduğumuzu bilmenizi isteriz. 

Kalifiye ekiplerimiz gereken titizlikte ve anında müdahaleleriyle orijinal ve en uygun parçalar kullanarak tüm kombi servis hizmetlerini eksiksiz bir şekilde sizlere sunabilmekte olup bizlerle irtibata geçmeniz halinde sizlere her türlü bilgilendirmeler ayrıntılı olarak yapılacaktır. 

Tamir Arıza Bakım Onarım Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ; 

AŞIKVEYSEL MAHALLESİ - ATATÜRK MAHALLESİ - BARBAROS MAHALLESİ - ESATPAŞA MAHALLESİ - FERHATPAŞA MAHALLESİ - FETİH MAHALLESİ - İÇERENKÖY MAHALLESİ - İNÖNÜ MAHALLESİ - KAYIŞDAĞI MAHALLESİ - KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ - MEVLANA MAHALLESİ - MİMAR SİNAN MAHALLESİ - MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ - ÖRNEK MAHALLESİ - YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ - YENİSAHRA MAHALLESİ - YENİŞEHİR MAHALLESİ

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP