Başıbüyük Arçelik Servisi

Başıbüyük Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Şirketimiz Başıbüyük Arçelik Servisi olarak yıllardır müşterilerimize deneyimli ekip arkadaşlarımız aracılığıyla hizmet sağlamaktayız. 
Bu sağlamış olduğumuz hizmet içerisinde müşterilerimizin artık günlük yaşamı içerisinde büyük bir rol sağlamış olan beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik üst düzey bir şekilde hizmet sağlamaktayız. 
İş sahamız içerisinde göstermiş olduğumuz çaba ve gayretlerimize yakından şahit olan müşterilerimiz bizlere iş sonunda her daim olumlu geri dönüşler gerçekleştirmektedirler.

Başıbüyük Arçelik Servisi Teknolojik Yenilikleri Takip Eder
Başıbüyük Arçelik Servisiolarak bulunmakta olduğumuz çağın artık teknolojik bir çağ olduğunun bilincinde olan bir kurumuz. 
Bu yüzden bizim iş alanımızı etkilemekte olan yenilikleri yakın bir şekilde gözlemlemekteyiz. 
Bunu yaparak iş sahası içerisinde meydana gelen değişikleri kavrayarak müşterilerimize en uygun şekilde hizmetler sağlamaktayız. 
Bu teknolojik yeniliklerin tamir etmekte olduğumuz beyaz eşyalar, klimalar ve kombilerde yenilik meydana getirmesi durumunda yeni işlem metotları gelişecektir. 
Bunu yaparak iş sahası içerisinde müşterilerimize karşı mahcup olmamaktayız.

Başıbüyük Arçelik Servisi Olarak Arıza Giderdiğimiz Ürünler
Başıbüyük Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik teknik servis, onarım, destek ve bakım işlemlerini büyük bir titizlik içerisinde gerçekleştirmekteyiz. 
Bu işlemler içerisinde müşterilerimizden ürünlerini firmamız bünyesinde tamir etmek için almış isek büyük bir titizlik içerisinde müşterilerimizin ürünlerini kendilerine iade etmek adına ekip arkadaşlarımıza teslim etmekteyiz.
 

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP