Altıntepe Arçelik Servisi

Altıntepe Arçelik Servisi 
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Altıntepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik çeşitli hizmetler sağlamaktayız. 
Eğer kaybedecek vaktiniz bulunmuyorsa sorunlarınızı kısa süre içerisinde çözebilmemiz açısından bizlere ulaşabilirsiniz. 
Vermiş olduğumuz hizmet içerisinde evlerinizde kullanmakta olduğunuz fırınların teknik açıdan parça değişimi gerektiren durumlarında, çamaşır makinenizde su kaçırma, buzdolabınızın aşırı şekilde buzlanması, bulaşık makinenizin çalışırken fazla ses çıkarması gibi beyaz eşyalarınızı ilgilendiren çeşitli konularda hizmetler sağlamaktayız. 

Bunun yanında klimalarınızda ortaya çıkan v aşırı derecede insanları rahatsız edecek ses çıkması, su damlatması, iç ünitenin düzgün bir şekilde çalışmaması gibi durumlar kombiden kaynaklı evin istenilen düzeyde ısınmaması ve istenilen derecelerde kombinin kullanılmaması gibi durumların çözümü açısından personelimizle hizmet sağlamaktayız.

Altıntepe Arçelik Beko Servisi Olarak Hizmet Verme Sürelerimiz
Bostancı Altıntepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimiz bir problemle karşılaştıkları vakit bizlere haftanın büyük bir çoğunluğu içerisinde ulaşabilmektedirler. 
Belirlemiş olduğumuz telefon numaralarımız aracılığıyla bizlere ulaşmayı başaran kişiler net bir şekilde sorunlarını bizlere ileterek kendilerine yönelik kesin bir çözüm sunmamızda bizlerle bir iş birliği içerisine girebilmektedirler.

Altıntepe Arçelik Servisi olarak Teknolojiyi Takip Etmekteyiz
Altıntepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim en üst düzeyde hizmet vermek ve kendilerinin yanında herhangi bir mahcubiyet yaşamamak adına hizmet vermekte olduğumuz sektör içerisinde meydana gelen yenilikleri yakından takip ederek bunları iyi bir şekilde kavramaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP