Dragos Arçelik Servisi

Dragos Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Dragos Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, kombi, klimalarda meydana gelen sorunları çözüme kavuşturmak adına çeşitli bakım, servis ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekte olan bir kurumuz. 
İşlemler içerisinde göstermiş olduğumuz çalışkanlık ve güzel ahlak neticesinde her daim müşterilerimizin takdirini kazanmayı başaran ve bu netice içerisinde müşteriler tarafından saygı duyulan bir ekibimiz bulunmaktadır.

Dragos Arçelik Servisi Hangi Sorunları Çözüme Kavuşturur
Dragos Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin evlerinde ve işyerlerinde bulunmakta olan çamaşır makinesinin su kaçırması, aşırı gürültü çıkarması, titreyerek çalışması, buzdolabının su kaçırması, motorunun ısınması, buz kaplaması, bulaşık makinesinin çalışma esnasında ses çıkarması ve fırının faaliyet içerisindeyken yanık tarzda kokular yayması gibi beyaz eşyaları ilgilendirmekte olan sorunları ve klimalar içerisinde meydana gelen soğutma, ısıtma problemleri, iç ünitenin çalışmasına rağmen istenilen derecede kullanılamaması, klimanın yanık tarzda koku yayması ve çalışma esnasında aşırı şekilde ses çıkarması gibi problemleri tecrübeli ekip arkadaşlarımızla beraber kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

Dragos Arçelik Servisi Olarak Müşterilerimize Hizmet Anlayışımız

Dragos Arçelik Beko Servisi olarak her daim müşterilerimize layık bir şekilde çalışmak adına çaba göstermekteyiz. 
Bunun için bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan personellerimizin sadece iş alanları konusunda başarıl olmasını önemsememekteyiz. 
Bunun yanında iyi ve güzel bir ahlaka sahip olan personelleri bünyemiz içerisinde çalışmasını önemseyerek personel alımı gerçekleştirmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP