Fenerbahçe Arçelik Servisi

Fenerbahçe Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Fenerbahçe Arçelik Servisi olarak bizlere tahsis edilmiş olan görev sahamız içerisinde bünyemiz içerisinde çalışan tecrübeli ve profesyonel ekip arkadaşlarımızla beraber beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik teknik destek, servis ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 
Müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmetleri her daim en iyi şekilde yapabilmek adına kaliteli malzemeler kullanmaktayız.

Bunun yanında ayrıca teknolojik yenilikleri yakın bir şekilde izleyerek müşterilerimize kesintisiz şekilde hizmet sunmaktayız.

Fenerbahçe Arçelik Servisi Olarak İşlemden Geçirdiğimiz Bazı Konular
En Yakın Fenerbahçe Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya,  kombi, klimalarda meydana gelen aşırı gürültülü çalışma, motor arızası, fan dönmemesi, istenilen derecelerde faaliyet içerisine konulamaması ve bütün iç ünite arızları gibi, kombilerde meydana gelen radyatörleri tam ısıtamama, sıcak su verememe, ortamı ısıtamama ve su kaçırma gibi ve son olarak beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alan çamaşır makinesinde meydana gelen su kaçırma, bulaşık makinesinin pervanesinin kırılması, fırının ısıtmaması ve buzdolabının motor arızası gibi problemleri başarılı ekip arkadaşlarımızla çözüme kavuşturabilmekteyiz.

Kadıköy Fenerbahçe Arçelik Servisi Olarak Sağlam Malzemeler Kullanırız
Fenerbahçe Arçelik Servisi olarak müşterilerimize vermiş olduğumuz hizmet içerisinde meydana gelen parça değişimleri içerisinde kullanmış olduğumuz bütün parçalarımızı firmamızın vermiş olduğu garanti süreleri içerisinde koruma altına almaktayız. 
Parçalarda müşteri hatası sebebiyle bir arıza meydana gelmediği müddetçe parçaların garanti süreleri içerisinde değişimlerini gerçekleştirmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP