Büyükbakkalköy Arçelik Servisi

Büyükbakkalköy Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Büyükbakkalköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimize günlük hayatları içerisinde kullanmakta oldukları ürünlerden en üst düzey içerisinde verim alabilmeleri açısında gerekli bakım, servis ve onarım işlemlerini sağlamaktayız. 
Bu işlemlerden geçen ürünlerin tıpkı ilk günkü şekilde çalıştığına yönelik müşteri geri dönüşleri firmamıza yapılmaktadır. 
İşlerde göstermiş olduğumuz incelik ve ustalıktan ötürü müşterilerimiz tarafından her daim bir arıza sonucu ulaşılan ilk teknik servislerden biri durumundayız.

Büyükbakkalköy Arçelik Servisi Olarak Beyaz Eşya, Klima ve Kombilere Sağladığımız Hizmetler
Büyükbakkalköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin artık neredeyse her yaşam alanı içerisinde sıklıkla kullanmakta oldukları çamaşır makinesinde meydana gelen su kaçırma, makine içerisinde bulunan bölümün istenilen tam dönememesi, fırının elektrik kaynaklı problemler yaşaması, buzdolabının motor kısmında sorun oluşması, buzdolabının aşırı şekilde buzlanması gibi beyaz eşya sorunlarına yönelik hizmet sağlamaktayız. 
Ayrıca birçok evde bulunmakta olan klima ve kombilerde meydana gelen çalışma esnasında kulakları tırmalayıcı aşırı şekilde gürültüden, su kaçırma, devrelerin tam çalışmaması ve iç ünitelerden kaynaklı problemler ortaya çıkması gibi arızaları usta personellerimiz ile çözüme kavuşturmaktayız.

Maltepe Büyükbakkalköy Arçelik Servisi İş Ahlakı
Büyükbakkalköy Arçelik Beko Servisi olarak sadece işlerde teknik açıdan başarı göstermenin yanı sıra müşterilerimizin personellerimizin göstermiş olduğu hoşgörü ve nezaketten de etkilenmeleri bizim açımızdan son derece önem taşımaktadır.
Bu memnuniyetlerin bizlere her daim sadık müşteri oluşturma gibi bir geri dönüşü bulunmaktadır.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP