Erenköy Arçelik Servisi

Erenköy Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Servis firmamız olan Erenköy Arçelik Servisi müşterilerinin günlük hayat içerisinde sıklıkla kullanmakta oldukları klima, kombi ve beyaz eşyalara yönelik çeşitli hizmetler sağlamaktayız. 
Bu işlemlerden geçen ürünlerin eskisinden daha iyi bir şekilde çalışacağının garantisini müşterilerimize vermekteyiz. 
Beyaz eşya kategorisi içerisinde yer almakta olan buzdolabının motor kısmında arıza meydana gelmesi bulaşık makinesinin su kaçırması, çamaşır makinesinin çark dönme problemi yaşaması ve fırınların istenilen derecelerde kullanılamaması gibi, klimalarda meydana gelen soğutma ve ısıtma sistemi arızaları, klimanın fanının çalışmaması, dış ünitenin parça kaynaklı arıza yaşaması ve gürültülü çalışması gibi ve son olarak kombilerin patlar tarzda devreye girmesi, kombilerde yanma kokusunun gelmesi, sıcak su verememe problemi yaşatması ve kombinin ev ortamını iyi ısıtamaması gibi problemleri çözmekteyiz. 

Erenköy Arçelik Beko Servisi Olarak Personel Kalitemiz
Erenköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimize hizmet vermesi adına saha içerisinde görevlendirmiş olduğumuz personellerimize güvenimiz sonsuzdur.
Kendilerinin saha içerisinde göstermeleri gereken iş ahlakı ve deneyimi konusunda çeşitli eğitim süreçlerinden geçmelerinden ötürü iş içerisinde en iyi şekilde hizmet sağlamaktadırlar. Bunlar neticesinde müşterilerimizin firmamıza olan güveni artmaktadır.

Erenköy Arçelik Servisi İşlem Süresi
Erenköy Arçelik Tamircisi olarak müşterilerimizin sorun gidermek amacıyla bizlere temsil etmiş oldukları ürünlerin bütün işlemlerini en geç 15 iş günü içerisinde bitirmekteyiz. İşlemler bittikten sonra müşteriyi bilgilendirerek ürünü teslim etmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Semih Kaya

Çok ilgili ve alakalıydı sorunumuzu en kısa sürede çözüldü ben hem çamaşır makine hem de buzdolabımı yaptırdım hiç bir sorun yaşamadım

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP