Altunizade Arçelik Servisi

Altunizade Arçelik Beko Servisi 
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Altunizade Arçelik Servisi beyaz eşya ve kombi, klima cihazlarınıza servis hizmeti sağlamaktadır. Beyaz Eşya, Kombi, klimalar evlerde ve iş yerlerinde sürekli kullanılmaktadır. 

Kullanım alanı ve sayıları gittikçe artan beyaz eşyaların, bakımları ve onarımları önemli konulardandır.  
Isı ve nem dengesini koruyan bu cihazlar her açıdan kullanım kolaylığı sağlamaktadır, bu nedenle de oldukça sık tercih edilmektedirler. 
Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klimalar kaliteleri ve uygun fiyatlı olmaları nedeniyle tercih edilmektedirler. 

Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klimaların bakımlarını ve arıza durumlarında onarımları için uzman teknik servis ekibi ile hizmet vermektedirler.

Altunizade Arçelik Servisi Yedek Parça
Arıza veya bakım onarım durumlarında Altunizade Arçelik Servisi elemanları tarafından yedek parça değişimi gerektiği görülebilir. 
Böyle bir durumda karşılaşıldığında uzman teknik servis elemanları tarafından, müşteri onayını aldıktan sonra yedek parça değişimi yapılır. 
Arçelik marka beyaz eşya, kombi, klima, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi yedek parçaları orijinal parçalardır ve değişen yedek parça için 1 yıl süreli garanti verilmektedir. 

Değiştirilen yedek parçanın tekrar arızalanması durumunda müşterilerden tekrar ücret talep edilmemektedir.
Altunizade Arçelik Servisi firmasının hizmet verdiği mahalleler şu şekilde sıralanabilir: 
Bu mahallelerin dışında servis hizmet ağını genişletmek için her gün yeni adresler eklenerek servis ağı büyümektedirler.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP