Bulgurlu Arçelik Servisi

Bulgurlu Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Şirketimiz Bulgurlu Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimizin yıllardır günlük hayatlarında kullandıkları ankastre beyaz eşyalarından kaynaklı meydana gelen sorunlarını çözüme kavuşturabilmek adına teknik destek, servis ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.
Bu işlemler içerisinde her daim %100 güvenceli ve garantili ürünleri tercih etmekteyiz.
Bu incelikli ve titiz çalışmalarımız neticesinde bizleri her daim güvenerek tercih eden müşterilerimiz bulunmaktadır.

Bulgurlu Arçelik Servisi Firması Olarak Giderdiğimiz Arıza Türleri
Bulgurlu Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ankastre beyaz eşyalar içerisine dahil olan ürünlerde ortaya çıkan bütün arızaları gidermekteyiz. 
Bu arıza çeşitleri içerisinde fırından kaynaklı donanımsal açıdan sorunlar, buzdolabında oluşan sistemsel arızalar, çamaşır makinesinin rahatsız edici düzeyde gürültü meydana getirmesi ve mikrodalga fırının çalışmaması gibi sorunları bünyemiz içerisinde çalışmakta olan deneyimli ekip arkadaşlarımız sayesinde çözüme kavuşturmaktayız.

Bulgurlu Arçelik Servisi Çağına Ayak Uydurur
Bulgurlu Arçelik Servisi olarak hizmet sektör içerisinde bulunan ankastre beyaz eşyaları ilgilendiren bir yenilik meydana geldiği takdirde bu yeniliğin boyutlarını yakın bir şekilde takip etmekteyiz. 

Eğer ankastre beyaz eşyaları ilgilendiren yeni bir tamir yöntemi ya da sistemsel açıdan bir yenilik oluşmuş ise bu konular üzerinde bünyemiz içerisinde bulunmakta olan bütün personellerimizi bir eğitim süreci içerisinden geçirmekteyiz. 
Bu işlemler neticesinde müşterilerimizle iletişim haline geçtiğimiz durumlarında müşterilerimize karşı herhangi bir mahcubiyet yaşamamak adına kendimizi geliştirmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP