Adatepe Arçelik Servisi

Adatepe Arçelik Servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Adatepe Arçelik Servisi firması olarak müşterilerimize her daim en kaliteli düzeyde hizmet sunmaktayız. 
Sunmuş olduğumuz bu hizmet çerçevesi içerisinde müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik çeşitli hizmetler sağlamaktayız. 
Bu yüzden sizde kullandığınız bu ürünlerle alakalı bir problem yaşıyorsanız ilk olarak bizlere ulaşabilirsiniz. 

Adatepe Arçelik Servisi Olarak Genel Anlamda Sağlamış Olduğumuz Hizmetler
Adatepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar, kombi ve klimalara yönelik hizmetler sunmaktayız. 
Sunmuş olduğumuz bu hizmetler genel anlamda çamaşır makinesinde ortaya çıkan parçalardan kaynaklı problem, buzdolabında su damlatılması, gürültülü şekilde çalışması, fırının istenilen şekilde çalıştırılamaması gibi beyaz eşyalarda meydana gelen sorunları ortadan kaldırmaktayız. 
Klimalarda ise iç ünitelerde istenilen ayarlar içerisinde ürünü kullanamama, fanın dönmemesi ve kumanda ve klima arasında kopukluk olması gibi işlemlerin sonuca vardırmaktayız. 
Kombilerde ise aşırı ses çıkararak çalışma, sıcak su hizmetini verememe, odayı istenilen derecede ısıtamama ve su döngüsünde arıza meydana gelmesi gibi problemleri rahat bir şekilde çözüme vardırmaktayız.

Adatepe Arçelik Servisi Olarak İş Performansımız
Maltepe Adatepe Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimizin yaşamış olduğu problemleri deneyimli ekip arkadaşlarımız aracılığıyla ortadan kaldırabilmekteyiz. 
İş alanımız içerisinde müşterilerimizin evlerinde çözüme vardıramadığımız sorunları çözmek adına ürünü firmamız içerisine getirdiğimiz an itibari ile müşterilerimizin ürünlerinden habersiz kalmaması adına müşterilerimize gerekli koşullar içerisinde bilgilendirme mesajı atmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP