Ataşehir Arçelik Servisi

Ataşehir Arçelik Servisi

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10


Ataşehir Arçelik Servisi olarak yıllardır hizmet vermekte olduğumuz bölge içerisinde müşterilerimizin evlerinde sıklıkla kullandıkları ankastre beyaz eşyalarına yönelik teknik servis, destek ve onarım hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Bu hizmetler neticesinde müşterilerimizin karşı karşıya kalmış oldukları sorunlara yönelik problemler neticesinde uzun süreli bir mağduriyet yaşamalarına engel olmaktayız. 

Atasehir arcelik servisi bu hizmet anlayışımızdan dolayı müşterilerimiz tarafından her daim takdir edilen bir servis firmasıyız.


Ataşehir Arçelik Servisi Olarak Genel Anlamda Hizmet Sağladığımız Konular

Ataşehir Arçelik Servisi olarak evlerinizde sıklıkla tercih etmekte olduğunuz beyaz eşya, buzdolabı, çamaşır makinesi, bulaşık makinesi, kombi, klima, fırın, mikrodalga benzeri ankastre beyaz eşyaları kapsamakta olan ürünlere yönelik hizmet sağlamaktayız. 


Atasehir arcelik tamircisi kullanmakta olduğunuz çamaşır makinesinin kapağından su sızması, davlumbazın yeterli derecede yemek kokusunu dışarı aktaramaması, mikrodalga fırının camının patlaması, buzdolaplarınızın aşırı derecede buzlanması gibi ürünleri kullanmanıza yönelik bir engel ortaya çıkaracak sorunları deneyimli çalışma ekibimizle beraber çözüme kavuşturmaktayız.


En Yakın Ataşehir Arçelik Servisi Olarak Müşteriler Bizlerle Nasıl İletişim Kuracak

Ataşehir Arçelik Servisi firması olarak bizlere ulaşarak karşılaşmış oldukları sorunları çözüme kavuşturmak adına bizlerle iletişime geçmek isteyen müşterilerimizin gerçekleştirmesi gereken basit bir işlem bulunmaktadır. 

Sadece yapmanız gereken arçelik servis ataşehir firmamız adına belirlemiş olduğumuz telefon numarasını çevirerek bizlerle iletişim kurabilirsiniz. 

İletişim arçelik ataşehir servisleri kurma işleminden sonra en kısa süre içerisinde ekip arkadaşlarımızı sorunlarınızla ilgilenmesi adına ikamet etmekte olduğunuz konutlara yönlendirerek sizlere hizmet etmelerini sağlamaktayız.

Arçelik Servis Adresimiz : Ataşehir Malazgirt Cad. Elmas Sok No: 21/A Hizmet Verdiğimiz Mahaller ;

AŞIKVEYSEL MAHALLESİ - ATATÜRK MAHALLESİ - BARBAROS MAHALLESİ - ESATPAŞA MAHALLESİ - FERHATPAŞA MAHALLESİ - FETİH MAHALLESİ - İÇERENKÖY MAHALLESİ - İNÖNÜ MAHALLESİ - KAYIŞDAĞI MAHALLESİ - KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ - MEVLANA MAHALLESİ - MİMAR SİNAN MAHALLESİ - MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ - ÖRNEK MAHALLESİ - YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ - YENİSAHRA MAHALLESİ - YENİŞEHİR MAHALLESİMÜŞTERİ YORUMLARI

Yasemin Aygün

Son Derece Güvenilir ve Kaliteli İyi İnsanlar Hizmet Sağlanıyor ve Fiyatta Da Uygunlar Yapmadıkları İşin Parasını İstemiyorlar Internette Servis Adı Altında Dolandırıcılar Var. Ama Bu Teknik Servise Güvenebilirsiniz Kesinlikle Tavsiye Ediyorum

ONAYLANDI

Begüm Ay

Gerçekten çok iyi servis buzdolabı aynı gün tamiri yaptılar teşekkür ederim iyi çalışmalar.

ONAYLANDI

Hasan Ali

Merhaba bizde buzdolabı Tamircisi diye konuştuk gelip yerinde halletiler teşekkürler iyi çalışmalar dilerim

ONAYLANDI

Rümeysa Engin

Çamaşır makinesi tamir ettiler ve çok düzgün arkadaşlar güvenilir memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

ONAYLANDI

Canan Akay

sabah kalktım ve ne yapmacı bilemedim buzdolabım erimeye başlamış hemen internetten servis aradım ve beni kırmayıp çok paniklediğim için arkadaşlar 1 saat içinde gelip müdahale etti ve cihazım 1 haftadır çalışmakta arkadaşlara teşekkür ederim böyle durumlarda böyle iyi insanları bulmak kolay olmuyor. iyi çalışmalar dilerim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP