Buzdolabına Elektrik Gelmiyor

Buzdolabına Elektrik Gelmiyor


Yaşam alanlarınıza büyük bir kolaylık ve şıklık katan beyaz eşya buzdolabı ürünlerinizde ortaya çıkan aksaklıkları büyük bir hassasiyetle ele alan firmamız müşteri memnuniyetini her şeyden önde tutmaktadır. 

Dolayısıyla buzdolabı mutfak ürünlerinizi titizlikle onarıyor ve daha uzun süreli kullanım için bakımlarını gerçekleştiriyoruz. 

Ayrıca teknisyenlerimiz tarafından bu ürünlere ilişkin performans artırıcı bilgileri de müşterilerimizle paylaşıyoruz.  


Buzdolabından Ses Gelmiyor

Cihazınız İçi Soğuksa Muhtemelen Otomatik Yapmıştır. Bulunduğu Ortam Soğuksa Çalışmaz

Cihazınız Ses Gelmiyorsa Eritme İşleminde Olabilir.

Cihazınız Uzun Süre Ses Çıkarmıyorsa Arızalı Olabilir.

Bu Tip Durumlarda Buzdolabınızın Motoru Çalışmaz.

 

Buzdolabınız elektrik yoksa çalışmaz.

Bu durumda öncelikle fişin takılı olduğu prize elektrik gelip gelmediğini kontrol edin. 

Bir Cihazla test edebilirsiniz.

Bunu yapmak için aynı prize bir başka cihaz bağlayabilirsiniz. 


Buzdolabına Elektrik Gelmiyor

Uzman kadrosu ile Buzdolabına Elektrik Gelmiyor buzdolabı ürünlerinizin her türlü montaj, bakım, onarım ve teknik yardımı sizlerle birlikte. 

Diğer tüm elektronik cihazlarda olduğu gibi ankastre eşyalarınızın doğru ve yüksek performans ile kullanılması da oldukça önemlidir. 

Buzdolabına hiç elektrik gelmiyor dolayısıyla ekibimiz ürünlerin montajından, onarımına ve bu süreçlerin ardından müşteri bilgilendirmesine kadar birçok teknik destekle yanınızda olmaktadır. 


Buzdolabına Elektrik Gelmiyor İle Yararlanabileceğiniz Hizmetler

Buzdolabına elektrik gelmiyor Buzdolabı ürünlerinizde bir sorun yaşadığınızda çağrı servisimizle iletişime geçtiğiniz takdirde firmamız bu konuda size en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır.

Yapmanız gereken tek şey müşteri temsilcimize yaşadığınız sorunu anlatarak adres bilgilerinizi bildirmektir. 

Ardından teknisyenlerimiz en kısa sürede ankastrelerinizin problemlerini yerinde çözmek üzere harekete geçecektir. 

Teknik personelimiz olan teknisyenlerimizin her birisi kendi alanında eğitimli, sertifikalı ve deneyimlidir.

Ekibimiz ankastrelerinizde yaşanılan teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. 

Firmamız bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, mikrodalga, davlumbaz, aspiratör, çöp öğütücü gibi tüm ankastre ürünler için hizmet sağlamaktadır. 

samsung - arçelik - bosch - siemens - beko - altus - profilo - vestel - regal - hoover - ariston - indesit - franke - hotpoint 


MÜŞTERİ YORUMLARI

Birol H

Bosch marka buzdolabım bayramın ücüncü günü arıza yaptı tezcan buzdolabı servisinden aynı gün akşam hizmet aldım ve sorunumu uygun ve kaliteli bir şekilde hizmet sağladı hem bayram günü hemde uygun fiyata yaptı ben kendisine teşekkür ederim.tavsiye ederim kesinlikle

ONAYLANDI

Arif Deniz

Buzdolabımız çalışmıyor servisi aradık çağrı kaydı aştılar gelip baktılar ana kart arıza yapmış tamir ettiler çalıştı yeni dolap almaktan kurtardılar beni saygılı ustalar teşekkür ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP