Küçükbakkalköy Klima Servisi

Küçükbakkalköy Klima Servisi

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Hem klimacı yaz hem de kış aylarında iklimlendirme ihtiyacımızı karşılayan klimalar ne kadar üst teknolojilerle üretilirse üretilsin zaman zaman arızalanabilirler. 

Klima servisi Cihazın sürekli yüksek performansla çalıştırılması, klima bakımlarının aksatılması, eskimesi, bilinçsiz kullanım ya da klima montajının hatalı yapılması klimanızda kalıcı hasarlara yol açabilir.

Küçükbakkalköy Klima Servisi İle Klimanız Güvenli Ellerde

Klima tamircisi kaliteyi ilke edinmiş ve çözüm odaklı hizmet anlayışımız ile klimalarınızın güvenliğini ve kalitesini korumak temel misyonumuzdur. 

Klimanızın zaman içerisinde arıza yapması çok doğaldır.

 Küçükbakkalköy Klima Servisi olarak uzman ekibimiz cihazınızda ortaya çıkan arızalarla ilgilenerek yaşadığınız aksaklıkları sorunsuz olarak tamir etmektedir.

 Klima arızaları ile karşılaşan müşterilerimizin zaman kaybetmeden doğru ve profesyonel bir ekiple bu sorunu çözmesi gerekmektedir. 

Çünkü çok basit olarak görülen bazı aksaklıklar önemsenmediği takdirde orta ve uzun vadede çok daha ciddi maliyetler çıkartabilmektedir.   


Küçükbakkalköy Klima Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

Firmamız alanında uzman ve profesyonel ekip arkadaşlarımız ile Ataşehir genelinden gelen klima tamiri taleplerine mümkün olduğunca en kısa sürede geri dönüşler yapmaktadır. 

Çağrı merkezimize yapacağınız servis başvuru talebi sonrasında müşterilerimizin klimalarını verimli bir şekilde kullanmalarını mümkün hale getirmekle birlikte gerekli olacak tüm yedek parçaların temini konusunda da hızlı bir şekilde bu ihtiyacı karşılamaktayız. 

Ayrıca montaj ve cihazın genel bakımı konusunda da klimanızın verimliliğini en yüksek düzeyde gözeterek müşterilerimize hizmet sunmaktayız.  

bosch - samsung - arçelik- lg - profilo - altus - beko - ariston - indesit - hoover - siemens - regal

 


MÜŞTERİ YORUMLARI

Mithat Erek

Klima servisi olarak aradım gerçekten işinin hakkını veriyorsunuz ilginiz alakanız için teşekkür ediyorum klima bakımı için mutlaka deneyin ve çıkan sonuca bakın hak vereceksiniz yıllardır klimama bakım yapılıyor sanmışım.

ONAYLANDI

Gülçin Çakır

Klima bakımı için teknik servis aradık 10 yıldır başka servisle çalışmaktayım bu servis aramalısınız ilk defa böyle bakım gördüm benim 10 yıldır klimam bakım görmemiş kandırılmış 100 derece buharlı su ve dezenfektan uygulandı çıkan pislikleri görmelisiniz klima bakımı için teknik servis aramalısınız bu bakımdan sonra hak vereceksiniz herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim memnun kaldım teşekkür ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP