Küçükbakkalköy Kombi Servisi

Küçükbakkalköy Kombi Servisi

Hepimiz ev ve iş yerlerimizde ısıtma ve sıcak su amaçlı olarak kombi cihazlarını kullanmaktayız. 

Tabii ki kullanıma ve zamana göre bir takım arızaların olması kaçınılmaz bir gerçekliktir. 

Küçükbakkalköy Kombi Servisi olarak firmamız, sizlere yardımcı olabilmek için bu konuda faaliyet göstermektedir. 


Firmamız Nerededir?

Küçükbakkalköy Kombi Servisi olarak İstanbul ilinin Ataşehir ilçesinde, kombi servisi konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. 

Almış olduğunuz kombi cihazınız her ne kadar kaliteli olursa olsun performansı ve ömrü, doğru ve yeterli servis hizmetlerine de bağlıdır elbette. 

Kombi tamircisi kombiniz ile ilgili sorunlarınızı dinlemek için sizleri adresimize bekleriz.


Firmamızın Faaliyetleri Nelerdir?

Arçelik, demirdöküm, baymak, vaillant, bosch, protherm, viessmann, airfel, ariston servis kombi cihazınız, aşırı kullanıma göre veya parçalarının ömrüne göre bazen çalışmasını durdurabilir ve hiç olmadık bir zamanda sizleri sıkıntıya sokabilir.

 İşte Küçükbakkalköy Kombi Servisi olarak sizleri bu sıkıntılardan kurtarmak için yanınızda olduğumuzu bilmenizi isteriz.

 Bununla beraber kombinizle ilgili her türlü montaj, bakım, tamirat, onarım, temizlik gibi işleriniz uzman ekibimizce itinalı bir şekilde yapılmaktadır.

 Yapılan işlerimiz firmamız garanti kapsamında olup sizlere en makul fiyatlarla ve en uygun ödeme seçenekleriyle hizmet vermeye çalıştığımızı bildirmek isteriz. 

Ekiplerimiz arıza durumlarında gününde, bekletmeden cihazınıza seri bir şekilde müdahale etmektedir.

 Parça değişimlerinde orijinal ve en uygun parçalar kullanılmakta olup son derece titiz bir çalışma sergileneceğinden gayet emin olabilirsiniz. Sizleri firmamıza bekleriz.


MÜŞTERİ YORUMLARI

Serkan Gür

Devamlı arıza ya çağırdığım servisin beni kandırmaya çalıştığını anlayınca tezcan usta imdadıma yetişti bir tanıdık vasıtasıyla tezcan usta ile tanıştık gerçekten işini helaliyle yapan yalan söylemeyen hangi parça bozuksa onu değiştiren on numara gerçek bir teknisyen emekleri için tekrar teşekkürler....

ONAYLANDI

Perihan

Kolay yorum yapmam ama artık yapmak zorunda kalıyoruz bende kombim tamir ettiler memnun kaldık iyi ustalar iyi çalışmalar dilerim.

ONAYLANDI

Meliha Ak

Bu soğuk günde gelip kombimizi tamir edip bize yardımcı olduğunuz için teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim. saygılı elemanlarınız ayrıca teşekkür ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP