Feneryolu Arçelik Servisi

Feneryolu Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Kadıköy Feneryolu Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimize her daim kaliteli hizmet verebilmek adına hizmet vermekte olduğumuz beyaz eşya, klima ve kombi servisliği içerisinde her daim en yüksek noktalara erişmek adına çaba harcamaktayız.
 Müşterilerimize kendileri için göstermiş olduğumuz bu hizmetlerden her daim memnundur. 
Bu hizmetler içerisinde kullanmakta olduğunuz beyaz eşya kategorisi içerisinde olan çamaşır makinesinin parça arızası vermesi, buzdolabının ses çıkarması, fırından yanık kokularının gelmesi ve bulaşık makinesinin su kaçırması gibi, klimadan kaynaklı oluşan aşırı gürültülü çalışma, iç ünitenin parça bozulması, dış ünite fanının dönmemesi ve istenilen ayarlar içerisinde kullanılamaması gibi ve son olarak kombilerin istenilen derecede kullanılamaması, su ısıtmaması ve radyatörleri istenilen seviyelerde ısıtmaması gibi problemlere kesin çözümler sunmaktayız.

Feneryolu Arçelik Servisi Olarak Personel Seçimimiz
Feneryolu Arçelik Servisi olarak müşterilerimize karşı bizleri temsil edecek olan personellerimizde bulunması gereken bazı özellikler bulunmalıdır. 
Bu özellikler içerisinde ilk olarak kesinlikle iş sektörümüz içerisinde bulunan ürünlerin tamiri ve bakımı konusunda tecrübeli kişiler olmalıdır. 
Bunun yanında birde iş içerisinde müşterilerimize karşı her daim kibar ve hoşgörülü bir şekilde davranmaları gerekmektedir. Bu işlemler neticesinde en iyi şekilde hizmet sağlarız.

Feneryolu Arçelik Servisi Olarak Bizlerle iletişim Kurmak
Feneryolu Arçelik Servisi olarak karşılaşmış olduğunuz bir problemin kesin bir şekilde ortadan kalkması için bizlere sabit telefon numaralarımız aracılığıyla ulaşabilirsiniz.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP