Amana Servisi

Amana Servisi  0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Amana Teknik Servisi olarak müşterilerimize yıllardır kaliteli ve hızlı bir şekilde hizmetler sunmaktayız. 
İş sahamızı ilgilendirmekte olan beyaz eşya, buzdolabı gerekli olan bakım ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 

Ayrıca iş içerisinde gerekli gördüğümüz durumlarda yapmış olduğumuz parça değişimlerinin garantisini müşterilerimize sunmaktayız. 
Müşterilere karşı güven verici yaklaşımımızdan ötürü her daim örnek gösterilen ve sık bir şekilde tercih edilen bir firmayız.

Amana Servisi Ataşehir Bakım ve Onarım Verdiği Bazı Sorunlar
Amana Servisi olarak bizlere iletilen buzdolabı soğutmuyor veya çalışmıyor kaynaklı problemleri ve elektrikten ortaya çıkan sorunları birde aşırı soğutma kaynaklı oluşan buzdolabı sorunları gibi sizleri mağdur edecek sorunları çözmekteyiz. 

Amana Buzdolabı Soğutmuyorsa nedeni nedir ; Motor Veya Sistemsel Kart Arızası Sebebiyet Verebilir Kesin Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçin.

Amana Buzdolabı Soğutmuyorsa ne yapmak lazım ; 1 Gün Fişini Çekip Bekletin Düzelmezse Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçin.

Bir ev için mutfak içerisinde buzdolabı ne kadar önemli olduğunu farkında olduğumuzdan ötürü müşterilerimizin ürünlerine kısa bir süre içerisinde kavuşabilmesi adına bütün işlem basamaklarını vakit kaybetmeden gerçekleştirmekteyiz.

Amana Servisi Sektörünün Takipçisidir
Amana Servisi firması olarak hizmet sunmuş olduğumuz iş sektörü içerisinde meydana gelen yenilikleri ve değişimleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz. 
Amana Servis Ücreti Ne Kadar : Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.

Amana Buzdolabı gazı bittiği nasıl anlaşılır ; Cihazınız Soğutma Yapmasa Gaz Sorununda Sebebiyet Verebilir Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçin.

Amana Buzdolabının Buzluk kismi neden iyi soğutmaz ; Çok Aşırı Doldurduysanız Arka Serpantin Yıllık Bakımları Yapılmadıysa Bu Hatalarla Karşılaşabilirsiniz.

Bundan dolayı iş sahamızı etkileyecek herhangi bir yeniliğin varlığında hemen bunu öğrenmekte ve bütün ekip arkadaşlarımızın öğrenmesi için eğitim süreci başlatmaktayız. 
Bu çalışmamızdan ötürü personelimiz iş sahası içerisinde firmamızın marka değerini yükseltmektedirler.

Amana Buzdolabının ışığı yanıyor ama soğutmuyor neden ; Motor Arızası Anakart Arızası Olabilir Kesin Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçin.

Amana Buzdolabının alt kısmı soğutmuyor ne yapmalıyım ; Buzdolabınızın Elektrik Fişini 2 Gün Çekmeniz Gerekmektedir Tekrarlarsa Kesin Çözüm İçin Bizimle İletişime Geçin.

Amana Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar


MÜŞTERİ YORUMLARI

Canan S.

Teknik servis bize milyar harcayıp yenide alacağımız beyaz eşyaları çok cüzi paralarla yeniden kullanmamızı sağladı. Verilen emeğin ve kaliteli hizmeti tartışılamaz. Elinize emeğinize sağlık arkadaşlar. Her kuruşunu hak ediyorsunuz.

ONAYLANDI

Serap Akın

İnternetden Amana Servis Aradım Bir Servisten Servis Aldık Gelen Ustalar Beni Biraz Tedirgin Etdi Ve Gönderdim Ve Cok Yüksek Fiyat Verdiler Sonra Bu Servisi Buldum Gerçekten İşini Çok İyi Biliyor ve Beyaz Eşyalarınız İle İlgili Her Türlü Sorununuz İçin Çözüm Bulmanızı Tavsiye Ederim. Maksimum 1 Saat İçinde Buzdolabımın Düzgün Çalışmasını Mükemmel Bir Şekilde Sağladı. İyi Çalışmalar

ONAYLANDI

Vahdet Demir

Amana buzdolabı tamiri için teknik servis ustaları ulaştık ve dolabımızın ana kart arızalanmış arıza giderdiler ve çok memnun kaldım teşekkür ederim iyi çalışmalar dilerim.

ONAYLANDI

Arif

Buzdolabımız için geldiler ve tamir işlemlerini yaptılar ustalardan memnun kaldım düzgün işin ehli akıllı arkadaşlar buzdolabımız düzeldi.

ONAYLANDI

Nimet

Gerçekten çok iyi teknik servis olmaz denilen buzdolabımızı yaptılar teşekkürler.

ONAYLANDI

Serhat Tekin

Amana buzdolabımı 2 saat için yaptınız için teşekkür etmek istedim çok deneyimli ustalararınız var herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim ve derin dondurucudaki yiyeceklerimiz kurtardık gerçekten çok memnun kaldık başarıların devamını diliyorum.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP