Franke Servisi Ataşehir

Franke Servisi Ataşehir
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
En yakın Ataşehir Franke ankastre beyaz eşya servisi alanında yer edinmek kolay değildir. 

Birçok etken olan bu yapı içerisinde güncel verilere sahip olmadan müşteriler için doğru bir servis sağlamak ne yazık ki kolay değildir.
 
Yeterli bilginin olmaması servis verilen ekipmanların daha ciddi arızalar doğurmasına neden olabilir. 

Firmamız ise bu konuda uzman deneyimli ekibi ve gelişime açık yüzü ile her daim öndedir, birlikte çalıştığımız müşterilerimizin bizden vaz geçmemesi ise tesadüf değildir. 

Ataşehir Franke Ankastre Beyaz Eşya Buzdolabı, Çamaşır Makinesi, Bulaşık Makinesi, Fırın, Davlumbaz, Ocak Servisi olan firmamız bu konuda en uygun servisi en kapsamlı olarak sizlere sunar. 

Ataşehir Güvenilir & Kaliteli Servis Tek Adres 

Doğru servisi bulmak kullanıcılar için her zaman sorun olsa da artık böyle bir problem ile karşı karşıya kalmak zorunda kalmayacaksınız. 
Kurulduğumuz ilk günden bu yana deneyimli ekibimizi ile verdiğimiz bakım, onarım ve yedek parça temini hizmetleri ile müşteri kapasitemizi günden güne geliştiriyoruz. 

Bu gelişimin temelinde ise kendimizi sürekli güncellememiz geliyor. 

Yerinde arıza tespiti yaptırmak, kullandığınız beyaz eşya ürünlerin bakımı için yardım almak ve her türlü sorununuzu en doğru şekilde çözümlemek istiyorsanız İstanbul Anadolu Yakası Ataşehir çevresinde bizimle telefonla numarası iletişime geçebilirsiniz. 

Ataşehir Franke Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;

Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Franke Ataşehir Mahalleleri Tamircisi - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


MÜŞTERİ YORUMLARI

Akın Demirci

Hızlı güvenilir servis. Dedikleri günde bulaşık makinamız ve fırınımız hazırdı. Müşteriyi üzmeyen fiyat anlayışı ve yaklaşımı çok iyi. Teşekkürler.

ONAYLANDI

Şeyda Peyker

Merhabalar yakın zamanda bulaşık makinesi arıza yaptı tam 10 yıldır kullanıyorum, bir kaç servis çağırdım çok yüksek fiyatlarla karşılaştım Yeni makine almayı düşündüm sonra teknik servisi buldum internetten hem yarı fiyatına yaptı hemde bozuk olan düğmesini onardı diğer servis 1000 TL istedi kartı bozuk diye ama sadece düğmesi bozulmuş. çok memnun kaldım herkese tavsiye ederim. tekrardan teşekkürler.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP