Arçelik İnverter Klima Servisi

Arçelik İnverter Klima Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Soğutma, ısıtma, nem alma ve havayı filtreleme konusunda ev ve iş yeri gibi kapalı mahallerde farklı cihazların yanı sıra klima adını verdiğimiz elektronik cihazları da kullanmaktayız. 
Arçelik İnervtör Klima Servisi olarak firmamız, sizlere klima konusunda hizmet verebilmek için çalışmalarına büyük bir şevkle devam etmektedir. 

Arçelik İnverter Klima Servisi Olarak Neredeyiz? 
Arçelik İnverter Klima Servisi olarak Ataşehir ilçesinde Arçelik İnverter Klima Servisi kayışdağı, ataşehir/istanbul yakınında konusunda sizlere yardımcı olmaktayız. 
Tüm özelliklerine dikkat ederek alıp kullanmakta olduğunuz klima cihazınızın kalitesinin yanında, performansı ve ömrü, iyi bir servis hizmetine de bağlıdır elbette. 
Klimanız ile ilgili sorunlarınızı bizlere iletebilmeniz ve bilgi alabilmeniz için sizleri firma adresimize bekleriz. 

Arçelik İnverter Klima Servisi Olarak Hizmetlerimiz
Takdir edersiniz ki usulüne uygun arıza ve elektrik bağlantısı, gerekli bakımların, temizliklerin zamanında yapılışı klima cihazınızın verim ve ömür kaybını engelleyecek faktörlerin başında yer almaktadır.
 
Arçelik invertech Klima Servisi olarak sizlere montaj, tamir, temizlik, bakım, onarım gibi klima servis hizmetlerini profesyonelce uygun fiyat ve ödeme koşulları ile eksiksiz olarak vermekte olduğumuzu bildiririz. 
Kullandığımız yedek parçaların orijinal oluşu ve titiz çalışmamız konusunda, alanında uzman ekiplerimizle yapmış olduğumuz her türlü işimizde bize güvenebileceğinizin teminatını huzurla siz değerli müşterilerimize verebilmekteyiz. 

Arçelik inverter klima neden ısıtmıyor Klimanızın kumandasının açma kapama düğmesine basın ; 
Kumandanızın sol tarafında yer alan, üzerinde kar tanesi, siyah üçgen ve güneş şekli olan düğmeye kumanda ekranında "Güneş" resmine gelene kadar basmalısınız.
Aşağı/yukarı ok tuşları ile klima sıcaklık derecesini ayarlayın. 
Klimanızın ön panelinde en sağda yer alan ikinci lamba yanacak. 
Bu lamba söndükten sonra klima sıcak hava üflemeye başlayacaktir.

Cihazınızla ilgili sorunlara acil olarak müdahale edileceğinden ve yapılan işlemlerin firmamız garantisinde olacağından emin olabilirsiniz.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP