Arçelik Salon Tipi Klima Servisi

Arçelik Salon Tipi Klima Servisi
0216 471 80 95 /0532 646 84 10

Yılların vermiş olduğu tecrübeyle, kendinden emin, müşteri ilişkilerinde başarılı bir firma olarak Arçelik Salon Tipi Klima Servisi, klimalarınız için her türlü montaj ve teknik arıza konusunda sizlerle birliktedir. 
Tüm klimalar için yüksek performans ile kullanılabilmeleri çok önemlidir. 
Çünkü eskiden bir lüks olarak görülse de bugün gündelik hayatımızın temel bir parçası olan ürünlerin başında gelmektedirler. 
Peki, günlük hayatımız için bu kadar önemli olan bu ürünlerde bir sorunla karşılaştığımızda ne yapmalıyız?

Arçelik Salon Tipi Klima Servisi Hayatınızı Kolaylaştırır
Klimanızda bir problem meydana geldiğinde hemen korkmanıza gerek yok. 
Servisimiz bu konuda size en kısa zamanda çözüm sağlayacak ve siz de klimanızı kullanmaya kaldığınız yerden devam edebileceksiniz. 
Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak yaşadığınız sorunu anlatmak ve adres bilgilerinizi müşteri temsilcimize bildirmektir. 
Ardından uzman teknik ekibimiz en kısa sürede klimanızdaki problemleri yerinde çözmek üzere harekete geçecektir. 
Ekibimiz teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır.  

Arçelik Beko Salon Tipi Klima Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz
Klimanızdan koku gelmesi, sigortayı attırması, kumandasının çalışmaması, çok gürültülü çalışması ya da hiç çalışmaması gibi durumlarda çağrı servisimiz ile yapacağınız görüşme ile servis talebinizi oluşturmuş olursunuz. 

Bunun ardından uzman kadromuz en kısa sürede adresinize ulaşarak sizlere arıza, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi hizmetlerde bulunacaktır. 

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sevilay Tepe

Salon tipi klimamızın tamir, bakım ve onarımını profesyonel bir şekilde arıza tespitinde bulundular. Kısa sürede parça değişimini yaptılar. Uzun süre bakım ve onarım işlerini bu firmaya yaptıracağım. Herkese tavsiye ediyorum

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP