Arçelik Servisi Üsküdar Bulgurlu

Arçelik Servisi Üsküdar Bulgurlu
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Arçelik Servisi Üsküdar Bulgurlu olarak bizleri tercih eden beyaz eşya ve klima kullanıcılarına yönelik bakım, onarım ve tamir hizmetlerini vermekteyiz. 
Bu işlemlerin sonunda sizleri mağdur eden sorunları kısa süre içerisinde kesin bir şekilde çözüme kavuşturmaktayız. 
Hizmetlerimizde göstermiş olduğumuz bu kesin çözümlerden ötürü müşterilerimiz bizleri her daim takdirle anmaktadır.

Arçelik Beko Servisi Üsküdar Bulgurlu Olarak Hizmet Vermekte Olduğumuz Bazı Sorunlar
Arçelik Servisi Üsküdar Bulgurlu firması olarak sizlerin günlük yaşamı içerisinde sık bir şekilde kullanmakta olduğunuz çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi beyaz eşyalardan kaynaklı ortaya çıkan iç ve dış ünite sorunları, parça değişimleri ve sistemsel açıdan ortaya çıkan sorunları ayrıca klimalarda oluşan iç ünite problemleri, dış ünite sorunları, fan dönmemesi, ortamı ısıtıp soğutmada yetersizlik ve su damlatması gibi problemleri bünyemiz içerisinde çalışmakta olan bu iş konusunda belli bir donanıma ve beceriye sahip olan usta ekip arkadaşlarımız ile gerçekleştirmekteyiz.

Arçelik Servisi Üsküdar Bulgurlu Olarak Personel Seçim Kriterlerimiz Nelerdir

Arçelik Servisi Üsküdar Bulgurlu olarak müşterilerimize karşı bizleri temsil etmekle yükümlü olacak olan personellerimizin işlerinde oldukça iyi bir performans sergileyebilmeleri açısından donanımlı ve yetkin kişilerden seçilmesine önem vermekteyiz. 

Bundan dolayı seçeceğimiz olan personelimizin iş sektörümüz içerisine hakim ve bu işe yatkın biri olması bizim için önem taşır. Ayrıca müşterilerle nasıl bir diyalog içerisine girmesi gerektiği konusunda bilgisi olmalıdır.

Bulgurlu Mahallesi Servis Hizmeti Verdiğimiz Caddeleri ; 
Alemdağ Caddesi - Bağlar Caddesi - Gürpınar Caddesi - İETT Bulgurlu Caddesi - Durağı Karlıdere Caddesi - Libadiye Caddesi - Söğütlü Çayır Caddesi

MÜŞTERİ YORUMLARI

Esengün Sevgi

Çamaşır makinem için burasıyla görüştüm hemen geldiler kısa sürede makinemin motorunda sıkıntı olduğunu tespit ettiler parça yenilemesini yaptılar makinem şu an çok iyi çalışıyor valla beni büyük dertten kurtardınız arkadaşlar

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP