Arçelik Buzdolabı Servisi Batı Ataşehir

Arçelik Buzdolabı Servisi Batı Ataşehir
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Uzmanlık ve hassasiyet gerektiren ankastre serisi ürünlerin montaj işlerini tüm standartları gözeterek yapan ekibimiz ayrıca ürünlerinizde ortaya çıkabilecek teknik arızalarda da kalıcı çözümler üretmektedir. 

Neden Arçelik Buzdolabı Servisi Batı Ataşehir Aramalısınız?
Evinizin şıklığını tamamlayan ankastre ürünlerinizde karşılaştığınız sorunlar can sıkıcı olabilir.
Ancak bunların en kısa sürede giderilmesi için firmamız tüm personeli ile yanınızda olmaktadır. 

Bu konuda dikkat edeceğiniz en büyük unsur alanında yetkin olmayan kişilerin eline cihazlarınızı teslim etmemek olmalıdır.
Aksi halde cihazlarınız bir daha kullanılamaz hale gelebilir. 
Herhangi bir montaj veya arıza durumunda Arçelik Buzdolabı Servisi Batı Ataşehir arayarak ankastrelerinizi güvence altına alabilirsiniz. 

 Arçelik Beko Buzdolabı Servisi Batı Ataşehir Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından montaj ya da arıza bildiriminde bulunarak gerekli talebi oluşturabilirsiniz. 
Bunun ardından adres bilgilerinizi ve hizmet talebinizi alan profesyonel teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek ankastre beyaz eşyalarınızda ortaya çıkan problemleri yerinde çözmektedir.

Garantili hizmetlerimizi sizlerle buluşturan kadromuz teknik aksaklıkları çözdükten sonra ileride yaşanabilecek başka aksaklıklar gördüğü takdirde bunlarla ilgili de sizi uyarır. 
Ayrıca cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. 
Servisimiz genel olarak sizlere montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi konularda yardımcı olacaktır. 
Ayrıca mutfağınızda yer alan bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, mikrodalga, davlumbaz, aspiratör, çöp öğütücü gibi tüm ankastre ürünler için hizmet sağlamaktadır. 

Hizmet Verdiğimiz Mahaller ;
AŞIKVEYSEL MAHALLESİ - ATATÜRK MAHALLESİ - BARBAROS MAHALLESİ - ESATPAŞA MAHALLESİ - FERHATPAŞA MAHALLESİ - FETİH MAHALLESİ - İÇERENKÖY MAHALLESİ - İNÖNÜ MAHALLESİ - KAYIŞDAĞI MAHALLESİ - KÜÇÜKBAKKALKÖY MAHALLESİ - MEVLANA MAHALLESİ - MİMAR SİNAN MAHALLESİ - MUSTAFA KEMAL MAHALLESİ - ÖRNEK MAHALLESİ - YENİ ÇAMLICA MAHALLESİ - YENİSAHRA MAHALLESİ - YENİŞEHİR MAHALLESİ


MÜŞTERİ YORUMLARI

Samime Ay

Çok dürüst ve hızlı bir ekipleri var. Buzdolabımızı arızası için randevu aldık söyledikleri saatte geldiler ve çok temiz bir şekilde tamir ettiler. Ben gayet memnun kaldım ve şiddetle öneriyorum.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP