Arçelik Split Klima Servisi

Arçelik Split Klima Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Bilinen beyaz eşyaların yanı sıra, artık hepimiz ısıtma, soğutma, nem alma ve hava filtreleme özellikleri olan, adına klima dediğimiz cihazları kapalı ortamlarda sıklıkla kullanmaktayız.
Klimalar da bilinen diğer markaların arasında kalite konusunda yarışırcasına yerini almaktadır. Arçelik Split Klima Servisi olarak firmamız, klima konusunda sizlere yardımcı olabilmek için çalışmalarına büyük bir azimle devam etmektedir. 

Arçelik Split Klima Servisi Olarak Neredeyiz? 
Arçelik Beko Split Klima Servisi olarak kullanmakta olduğunuz tüm cihazlarınızda kalitenin ön planda olmasının yanı sıra, gerekli olan servis hizmetlerinin de yeterliliği, performans ve ömür açısından bir hayli önemlidir tabii ki. 
Klima cihazınız ile ilgili sorunlarınız ve her türlü bilgiyi alabilmeniz için sizlere telefonlarımızın daima açık olduğunu bilmenizi isteriz. 

Arçelik Beko Split Klima Servisi Olarak Hizmetlerimiz
Arçelik split klima servisi istanbul yakınında klima cihazınızda yazın soğutma, kışın ise ısıtma problemleri ile karşılaşıyorsanız ve uygun performans değerlerine bir türlü ulaşamıyorsanız Arçelik Split Klima Servisi olan firmamızın her türlü arıza, tamir, bakım, onarım, temizlik gibi klima servis hizmetleri konusunda sizlerin yanında olduğunu bilmenizi isteriz. 

Kalifiye ekiplerimizle gününde müdahalelerimiz, orijinal yedek parça kullanışımız, temiz çalışmamız, yapılan işlere firma garantisi veriyor oluşumuz ve uygun fiyatlarımızla firmamıza güveneceğinizden kesinlikle emin olabilirsiniz. Daha yakinen tanışmak için sizleri adresimize bekleriz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Zennur Eren

Güler yüzlü samimi hizmet ve zamaninda tamir bakim icin cok tesekkurlerr .. hizmetten cok memnun kaldim klima gercekten isini bilen temiz hizmet veren bir firma bütün çevreme tavsiye edeceğim tekrar çok teşekkürler ..

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP