Ariston Hotpoint Indesit Buzdolabı Resetleme

Ariston, Hotpoint, Indesit Buzdolabı Resetleme


Ariston, Hotpoint, Indesit Buzdolabı Resetleme olarak müşterilerimize yıllardır hizmet vermenin haklı gururunu yaşamaktayız. 

Her daim müşterilerimize en iyi şekilde hizmet sunabilmek adına hem kendimizi hem de bünyemiz içerisinde çalışmakta olan bütün ekip arkadaşlarımızı endüstriyel beyaz eşyalara yönelik eğitim süreci içerisine sokmaktayız. 

Bu eğitim süreçleri neticesinde deneyim ve beceri açısından oldukça önemli bir derece kat eden personelimiz müşterilerimize en üst düzeyde hizmet verebileceklerdir.


İndesit Buzdolabı Resetleme Olarak Bakım Verdiğimiz Bazı Konular

Ariston, Hotpoint, Indesit marka buzdolabınızda ışıklar yanıp sönüyor ve cihaz sürekli alarm veriyorsa bu arızadan çıkartabilirsiniz.

Eğer cihazınız eski model se işe yarar.

Yeni modellerde buzdolaplarında işe yaramaz. 

Eski tip cihazlarda cihazın üst bölmesinde iki adet potansa (çevrilen düğme) var. 

Bu düğmeleri cihaz çalışırken ikisinde aynı anda sola doğru (saat yönünün tersinde) sol çevirip of konumuna getireceksiniz. 

3-5 saniye bekledikten sonra tekrar potasları aynı anda sağa doğru ( saat yönünde) çevirip tam ortada yani ikisinin de noktası yukarıya bakacak şekilde çevireceksiniz. 

Cihazın kırmızı veya sarı yanan ışığı anında yeşile dönecek ve alarm susacaktır. 

Resetleme işlemi bittikten sonra cihazı kapağını uzun süre açmamaya özen gösterin. 


Ayrıca bu işlemler sonucunda müşterilerimizin aynı sorunla tekrar karşı karşıya kalmaması adına en kaliteli şekilde hizmetler sağlamaktayız.


Ariston, Hotpoint, Indesit Buzdolabı Resetleme Olarak Müşterilerimize Verdiğimiz Hizmetler


A1 Kodu, buzdolabının iç ısı derecesinin yükseldiğini, buzdolabında bulunan yiyeceklerin kontrol edilmesi gerektiğinin sinyalidir.

A2 Kodu, buzdolabının uzun bir süredir arızalı olduğunu, içinde bulunan besinlerin bozulduğunu, yememeniz gerektiği uyarı verir.) termostatın düğmelerini açtıktan sonra tekrar aynı hatayı verirse (elektrik kesintilerinden değil de parça kaynaklı bir hata olabilir) lütfen servis çağırınız.


Ariston, Hotpoint, Indesit Buzdolabı Resetleme olarak müşterilerimizin her daim en üst düzey hizmet alması adına durmaksızın kendimizi geliştirmekteyiz. 

Kullanmakta olduğunuz üründen kaynaklı ortaya çıkan sorunlardan kısa süreler içerisinde kurtulmak istiyorsanız haftanın istediğiniz günü firmamız ile bir iletişim haline geçebilirsiniz. 

Bunun neticesinde bizlere telefon online iletmiş 0216 471 80 95 olduğunuz sorunu çözmek adına ekip arkadaşlarımızı en kısa süre içerisinde sizlere yönlendirmekteyiz.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP