Arçelik Buzdolabı Resetleme Arıza

Arçelik Buzdolabı Resetleme Arıza

Arçelik, Beko Buzdolabı Resetleme Arızaları olarak yıllardır büyük bir çaba ve gayret ile kendimizi geliştirmekte olduğumuz sektör içerisinde her daim en iyisi olabilmek adına çalışmaktayız. 


Arçelik buzdolabı resetleme ; 

Buzdolabı cihazınız  “Zil”, “On/Off”, "tuşları” varsa bu tuşa beş saniye süreyle basıp elinizi çekmelisiniz. 

Ekranınız dokunmatikse, “On/Off” simgesi veya uyarı gelen ünlem işaretine bir saniye süreyle basarak uyarıyı kaldırabilirsiniz.

Beko buzdolabı resetleme ;

Buzdolabınızın Ekranda bulunan hızlı dondurma tuşuna 5 saniye basıp geri çekin.

Buzdolabınızın Hızlı dondurma ve tatil tuşlarına 10 saniye basılı tutup çekin.

Buzdolabınızın Buz türü ve filtre sıfırlama tuşlarına 10 saniye basıp geri çekin.

Resetleme İşlemleri Sonrası Yapamadınız Bir İşlem Olursa Cihazınız Fişini 1 Saat Kadar Çekin.


Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalardan kaynaklı ortaya çıkan bütün sorunları kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturabilmekteyiz. 

Örneğin çamaşır makinenizin iç ve dış ünitesinden kaynaklı oluşan problemlerini, buzdolabınızın motor kısmında ortaya çıkan arızayı ve aşırı buzlanmasını, fırında ortaya çıkan ayar bozukluklarını ve bulaşık makinenizin çalışma esnasın titremesi ve fazla ses çıkarması gibi problemleri deneyimli ekip arkadaşlarımız aracılığıyla çözümlere kavuşturabilmekteyiz.


Arçelik, Beko Buzdolabı Arızaları Olarak Çağımızı Yakın Bir Şekilde Takip Etmekteyiz

Arçelik,Beko, Altus Buzdolabı Arızaları olarak müşterilerimize her daim hızlı ve kaliteli bir şekilde hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirmekte olan bir kurumuz. 

Bunun için hizmet vermekte olduğumuz iş sektörü içerisinde meydana gelen değişimleri ve piyasaya sürülen yeni ürünleri dikkatli bir şekilde takip etmekteyiz. 

Bu yenilikler neticesinde bakım ve onarım ile ilgili öğrenmemiz gereken bir yenilik meydana gelmiş ise bünyemiz içerisinde çalışan bütün ekip arkadaşlarımıza bu konular hakkında bilgiler vermekteyiz.


Arçelik, Beko, Altus Buzdolabı Arızaları Müşterilerimizin Sorunları Bizim Sorunumuzdur

olarak müşterilerimizin karşılaşmış olduğu ve kendilerinin bir mağduriyet yaşadıkları sorunları çözmek adına bizlerle bir iletişim kurmuş olan müşterilerimizin sorunlarını tıpkı kendi sorunumuz gibi sahiplenmekteyiz. 

Anadolu yakasının tamamına hizmet vermekteyizdir irtibat telefon mail online bizlere ulaşabilirsiniz iletişim bu sorunu çözmek adına elimizden gelen bütün emekleri ortaya koymaktayız.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP