Ataşehir Dyson Servisi

Ataşehir Dyson Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Firmamız elektrikli süpürge aygıt tamirleri konusu ile ilgili sektörde adından bahseden bir firmadır. 

Ataşehir Dyson Servisi olarak gün geçtikçe kendini ilerleten ve müşteri değerlerine ehemmiyet veren bir firmadır. 
Biz elektrikli süpürge konusu ile ilgili tüm verilere sahibiz elektrikli süpürge evlerinizde sarf edilen basit bir aygıtıdır. 
Bu aygıtın faydası evinizde yer alan tozları ya da yabancı maddeleri temizlemek amacıyla kullanılır. 
Özellikle hala aralarındaki pislikleri temizlemek amacıyla kullanıldığı için, evimizde önemli bir konumda yer alır.

Garantili İşlemler
Bir çok bozulmuş süpürge markalarını tamir işlemi yapıyoruz bozulması halinde eviniz pis bir şekilde kalabilir. Bu hali yaşamamak amacıyla Ataşehir Küçükbakkalköy Dyson Servisi olarak bizden destek görerek kaliteli hizmetlerden faydalanabilirsiniz.
Bir his her vakit müşterimizin yanı sıra olan bir firmayız onların bütçesine dikkat ederek çalışıyoruz. 
Süpürgelerde yapacağımız her işlem garanti kapsamında yer alıyor. Garanti sistemimiz bedava bir şekilde size iletilir.
Daha sonradan oluşan problemlerde ücretsiz bir şekilde tamir işlerinizi gerçekleştiriyoruz.

İyi İşçilik Ve Garanti Süresi
Biz süpürgelerinizi yaptığımız her türlü farklı de ya da onların ardından bir daha bu tür bir sorun yaşayacağız takdirde garantili olarak onarımlarını gerçekleştiriyoruz. 
Ataşehir Dyson Servisi olarak sunmuş olduğumuz garanti süremiz 1 senedir biz her vakit aygıtınızda kalıcı çözümler bulmayı hedefliyoruz. 

Hiçbir vakit müşterilerimizin aygıtlarında geçici çözümleri önermiyoruz ve yapmıyoruz. Cihazınızı ilk günkü gibi dayanıklı bir şekilde size teslim ediyoruz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Meltem Cuha

Süpürgemizden yanık kokusu geldi servis ardık hizmet aldık süpürgemizi yolladık yeni gibi geldi ses koku yok bütün bakımları yapılmış teşekkürler.

ONAYLANDI

Saadet Işıl

İlk başta biraz tereddüt yaşadım ama yapmış olduğunuz işiten dolayı bir daha başka servisle kesinlikle muhatap olmam aramam gerek kalmadı çok memnun kaldım herkese gönül rahatlığıyla tavsiye ederim.

ONAYLANDI

Tuncay Özkan

Supugemiz sorunlar hepsini gidermiş ve üstündeki lekeler çıkmış gerçekten çok memnun kaldım ve kırık tutma sapı tamiri mükemmel olmuş iyi çalışmalar dilerim

ONAYLANDI

Aynur Doğan

Vermiş olduğunuz hizmet dolayı teşekkür ederiz supugemiz yapmış olduğunuz antibakteriyel temizlik ve yaptınız işin resimleri yollayarak ne kadar iyi ve güvenilir servis olduğunuzu öğrendim ve cihazım yeni olduğu için tekrar teşekkür ederim iyiki varsınız

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP