Ariston Buzdolabı Servisi

 Ariston Buzdolabı Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Müşteri memnuniyetini her şeyden önce gören firmamız beyaz eşya, kombi, klima, ankastre mutfak ürünlerinizi titizlikle onarıyor ve daha uzun süreli kullanım için bakımlarını gerçekleştiriyor.
 
Yaşam alanlarımıza şıklık katarken gündelik hayatımızı kolaylaştıran beyaz eşya, kombi, klima, ankastre ürünlerde ortaya çıkan sorunları hassasiyetle onararak mutfağınızdaki konforun devamını sağlıyoruz. 
Ayrıca bu ürünlere ilişkin performans artırıcı bilgileri de müşterilerimizle paylaşıyoruz. 
 
Mutfağınızdaki Konforun Devamı İçin  Ariston Buzdolabı Servisi
Uzman kadrosu ile  Ariston Buzdolabı Servisi ürünlerinizin her türlü montaj ve teknik arızasında sizlerle birlikte. 
Gündelik hayatımızı kolaylaştıran tüm istanbul anadolu yakası tüm bölgelerine beyaz eşya, kombi, klima, ankastre eşyalarınızın doğru ve yüksek performans ile kullanılması önemlidir. 

Dolayısıyla ekibimiz ürünlerin montajından, onarımına ve bu süreçlerin ardından müşteri bilgilendirmesine kadar birçok teknik destekle yanınızda olmaktadır. 

 Ariston Buzdolabı Servisi İle Yararlanabileceğiniz Hizmetler
Beyaz eşya buzdolabı ürünlerinizde bir problem meydana geldiğinde servisimiz bu konuda size en kısa zamanda çözüm sağlayacaktır. 

Yapmanız gereken tek şey çağrı merkezimizi arayarak müşteri temsilcimize yaşadığınız sorunu anlatarak adres bilgilerinizi bildirmektir. 
Ardından teknik ekibimiz en kısa sürede beyaz eşya, kombi, klima, ankastrelerinizin problemlerini yerinde çözmek üzere harekete geçecektir. 

Ekibimiz son teknoloji ürünlerinizdeki teknik aksaklıkları çözdükten sonra sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır. 

Bu bilgiler sayesinde cihazlarınızın kullanım ömrünü artırabileceksiniz. 
Servisimiz mutfağınızda yer alan bulaşık makinesi, buzdolabı, ocak, fırın, mikrodalga, davlumbaz, aspiratör, çöp öğütücü gibi tüm ankastre ürünler arıza, tamir, bakım için hizmet sağlamaktadır. 

Hotpoint Ariston Servisi Hizmeti Verdiğimiz Bölgeler ;
Ataşehir - Beykoz - Çekmeköy - Kadıköy - Kartal - Maltepe - Pendik - Sancaktepe - Sultanbeyli - Şile - Tuzla - Ümraniye - Üsküdar

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP