Bosch Servis

Bosch Servis 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Aynı Gün Yerinde Servis Hizmeti

Biz firma olarak bosch beyaz eşya konusunda tüm donanımlara sahip bir firmayız. 

Sürekli kendimizi geliştirdiğimiz için elektronik çağa ayak uydurabiliriz. 

Yeni çıkan bütün beyaz eşyaları özelliklerini detaylı olarak inceleyerek müşterimize daha iyi hizmetler vermeyi düşünüyoruz. 

İlk önceliğimiz her zaman firma olarak kendimizi iyi bir konuma getirmektir. İyi bir konuma gelebilmek için de müşterilerimize sağladığımız kaliteli hizmetler bizim için çok önemlidir. Bosch Servis olarak biz müşterilerimize karşı verdiğimiz hizmetlerin her zaman kaliteli bir şekilde sonlandırılmasından yanayız. Çünkü müşterilerimiz memnun olduğu sürece firma olarak biz de her zaman iyi yerlere gelebilecek. 


En Yakın Bosch Servis Kazanç Değil Memnuniyet

Biz diğer firmalar gibi çok para kazanma derdinde değiliz. Bosch Servis Firmamızı müşteri memnuniyetle büyütmek istiyoruz.

Hiçbir zaman kazancımızı önem vermeden müşterilerimizin memnuniyetini önem vererek ilerliyoruz. Biz attığımız her adımı müşterimizi düşünerek atıyoruz. 


Sağladığımız Hizmetler

Bosch beyaz eşya kombi konusunda sağladığımız tüm hizmetler müşterilerimizin kaliteli hizmetlerden yararlanmasını sağlamak içindir. 

Bosch Servis olarak müşterilerimize sağladığımız bu imkânlarla onlara daha iyi cevaplar verebiliyoruz. Beyaz eşyalar çabuk arızalanan cihazlar değildir. Fakat bakımları yapılmadığı sürece kalıcı sorunlar ortaya çıkarabilir. Bu kalıcı sorunlar tüketicilere daha çok masraflı olur. Bu masrafı ödememek için bakımları zamanında yaptırılması gerekir. Bosch Beyaz Eşya Servisi Bakımların kontrolünü firmamız aracılığı ile yaptırabilirsiniz. 

Biz bosch müşteri hizmetleri beyaz eşya konusunda aklınıza gelebilecek tüm sorunları kolay bir şekilde çözebilen bir firmayız.


Ataşehir Bosch Beyaz Eşya Tamircisi Servis Hizmeti Bölgemiz ;


Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Ataşehir Mahalleleri - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Elmas Sok No 21/A Ataşehir / İstanbul

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:00 HAFTA SONU : 10:00 – 17:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)


MÜŞTERİ YORUMLARI

Şebnem Çiğ

İşinin ehli güler yüzlü işini ciddiye alan hakkıyla çalışan şuanda yaşadığımız dünyada dürüst insan kalmış mı dedirten biri helal olsun Allah kazancınızı bereketli ve bol eylesin.

ONAYLANDI

Serpil Üzel

Söz Verdiği Gibi Zamanında Geldi Tek Seferde Sorunu Çözdü. Makul Fiyat Aldı Sağolsun Başarılarınızın Devamını Dilerim Çok Teşekkürler Yılmaz Usta

ONAYLANDI

Hakan Gümüş

İnternetden Yetkili Servis Sanıp Aramıştım Fakat Değillermiş. Bunu Dürüst Bir Şekilde Söylediklerinde Yinede Arızalanan Bulaşık Makinemi Verdim. Kısa Sürede Ekonomik Bir Şekilde Çözdüler. Allah Sizlerden Razı Olsun

ONAYLANDI

Pınar Er

Bosch Çamaşır Makinesinin Yıkama Motoru Bozulmuş Servis Çağırdım Geldiler. Geldiklerinde Bosch Bulaşık Makinemin Çalışmayan Deterjan Kutusunu Da Gösterdim. 3 Senedir Kullanmadığım Deterjan Kutusunu 10 Dakikada Yaptılar Ücret De Almadılar Ekstra Olarak. İyi Calışmalar Dilerim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP