Beyaz Eşya Tamircisi

Beyaz Eşya Tamircisi  0216 471 80 95 - 0532 646 84 10


Ataşehir Beyaz eşya tamirciliği tüm beyaz eşyalar konusun da bilgi sahibi olmak ve konulara olan hakimiyet ile tüm arıza içerikli sorunlara kesin çözüm odaklı bir şekil de yaklaşılması demektir.

Profesyonel bir şekil de işlerini özverili bir şekil de gerçekleştiren personellerimiz sayesin de siz değerli müşterilerimiz beyaz eşya cihazlarınızı çok daha uzun süreçte kullanabilmekte ve sağlıklı bir çalışma performansı kazandırmaktayız.

İstanbul Beyaz Eşya Tamircisi Servisi olarak sizlerin her daim yanınızdayız.

Arçelik Beko Altus Bosch Siemens Profilo Vestel Samsung Ariston Hotpoint İndesit Ankastre Tamircisi - Bulaşık Makinesi Tamircisi - Buzdolabı Tamircisi - Çamaşır Makinesi Tamircisi - Fırın Tamircisi - Kombi Tamircisi - Klima Tamircisi

Hijyen bakım onarım tamirat ve montaj gibi bir çok gereksinim duyulan ve yapılması gereken işleri özverili bir şekil de gerçekleştiriyor ve yapılması gereken karşımıza çıkan her bir soruna çözüm odaklı bir şekil de yaklaşmaktayız.

Siz değerli müşterilerimizin kullanmış olduğunuz teknolojik cihazların ve ya da makinelerin her türlü bakımını onarımını tamiratını montajını gerçekleştiriyoruz.

Vermiş olduğumuz her bir teknik servis hizmetlerin de siz değerli müşterilerimizin çok daha sağlıklı bir şekil de kullanabilmeniz adına büyük destek sağlıyoruz.

Bizler teknik servis olarak sizlerin sorun meydana getirmiş olan ve ya da hasar görmüş olan makinelerinizin cihazlarınızın her türlü bakımını onarımını tamiratını yapmakta ve aynı zamanda da değiştirilmesi gereken parçalarını ve ya da hasar görmüş olan parçalarını yedek parçalarımız ile değişimini yapmaktayız.

Sizlere her bir sunmuş olduğumuz bu teknik servis hizmetlerin de 1 yıl işçilik garantisi ve orijinal yedek parçası garantisi sunmakta ve aynı zamanda da % 100 memnuniyet garantisi sunmaktayız.

İstanbulun Anadolu yakasının tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Sizlere bir telefon kadar uzaklıktayız her daim kaliteli hizmetler sunmaktayız.  

Ataşehir Beyaz Eşya Tamircisi Hizmet Verdiğimiz Bölgemiz ;

Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Ataşehir Mahalleleri - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Elmas Sok No 21/A Ataşehir / İstanbul

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:00 HAFTA SONU : 10:00 – 17:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)

MÜŞTERİ YORUMLARI

Metin T

Çalışmayan Buzdolabım İçin Google Dan Bularak Servis Ekiplerini Çağırdım Usta Aynı Gün İçerisinde Tamir Etti Sağolsun Hızlı Guleryuzlu ve Profesyonel Hizmetleri İçin Tüm Calışan Ekibinize Teşekkürler

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP