Ataşehir Soyak Arçelik Servisi

Ataşehir Soyak Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Ataşehir Soyak Arçelik Servisi Olarak Arıza Giderdiğimiz Ürünler
Ataşehir Soyak Arçelik Servisi olarak artık neredeyse her yerde kullandığımız beyaz eşyalara, kombilere ve klimaları kapsayan teknik destek, servis, onarım ve bakım verme işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 
Kullanmakta olduğunuz ürünlerle alakalı meydana gelebilecek herhangi bir problemi çok kısa süreler içerisinde ortadan kaldırabileceğimizin garantisini sizlere vermekteyiz. 

Kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalarda, klimalarda ve kombilerde ortaya çıkan aşırı ses çıkarma, su damlatma, istenilen şekilde kullanılamama ve parçalarından kaynaklı problemleri en iyi şekilde çözmekteyiz. 

Ayrıca parça değişimi gibi konularda kullanmış olduğumuz ürünlerin en kaliteli olanını seçmekte ve müşterilerimizden kaynaklı bir arıza çıkmadığı müddetçe kendi değiştirmiş olduğumuz parçaların garantisini her şekil üstlenebilmekteyiz.
 Kendi parçalarımıza vermekte olduğumuz garanti süreleri malzemeden malzemeye değişiklik yapmaktadır. 
Bu durumlarda sizlere hizmet vermekte olan ekip arkadaşımız Ataşehir Soyak Arçelik Servisi firması adına gerekli bilgilendirmeyi sizlere yapacaktır.

Ataşehir Soyak Arçelik Servisi Olarak Her Daim Müşterilerimizle Empati Kurmaktayız
Ataşehir Soyak Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin her daim karşılaşmış oldukları arızalardan en az düzeyde etkilenerek kurtulmalarını sağlamaktayız. 
Gerek kısa süreler içerisinde arızaları gidererek müşterilerimizin zaman açısından aşırı derecede kayıp yaşamamasını sağlayarak gerekse de işlem içerisinde kullanacağımız ürünlerin en kaliteli ve en uygun maliyetli olanını tercih ederek maddi açıdan aşırı bir kayıp yaşamamalarını sağlayarak müşterilerimizin azda olsa bir kazanç içerisine girmelerini amaçlamaktayız. Ataşehir soyak arçelik servis ücreti için iletişime geçmeniz yeterlidir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP