Buzdolabı Kapı Tamiri

Buzdolabı Kapı- Kapak - Kapağı - Kapısı Tamir Servisi 

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Buzdolabı Kapak Tamiri olarak siz değerli müşterilerimizin kullanmakta oldukları buzdolabı kapağı kırıldı beyaz eşya buzdolapları ilgilendiren sorunları çözüme kavuşturmaktayız. 

Bunun yanı sıra ürünler için gerekli olan yedek parça konusunda da oldukça üst düzey bir şekilde hizmet sunabilmekteyiz. 

Buzdolabı kapısı kırıldı çalışmakta olduğumuz sektör içerisinde yıllardır bulunmamızdan ötürü müşterilerimize bir şeyleri sunarken kendimize oldukça güvenmekte olan bir kurumuz.


Buzdolabı Kapak Tamiri Olarak Hizmet Vermekte Olduğumuz Bazı Konular

Buzdolabı Kapak Tamiri olarak siz değerli müşterilerimizin kullanmakta olduğunuz beyaz eşyalara yönelik ortaya çıkan sorunları çözdüğümüzden bahsetmiştik. Şimdi bazı sorunlardan bahsetmek istiyorum. 

Buzdolabının aşırı bir şekilde ısınması, fırının aşırı şekilde ısınması ve çamaşır makinesinin çalışma esnasında fazla ses çıkarması gibi arızaları bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan çalışanlarımız ile çözüme kavuşturabilmekteyiz. 

Buzdolabı kapısı tam kapanmıyor Bu işlemler içerisinde genel olarak kullanmakta olduğumuz ürünler son derece kaliteli ve teknolojiktir. 

Buzdolabı kapısı kapanmıyor menteşe kapak ayar kapı alt tamir takımı sorunları olabilir bu yüzden hizmetimizin sonunda müşterilerimiz bizlerden menün bir şekilde ayrılmaktadırlar.

samsung - arçelik - bosch - siemens - beko - altus - profilo - vestel - regal - hoover - ariston - indesit - franke - hotpoint


Buzdolabı Kapak Tamiri Olarak Bizlerle İrtibat Kurmak

Buzdolabı Kapak Tamiri olarak karşılaşmış olduğunuz bir problemi çözüme kavuşturmamız adına bizlerle iletişime geçmek istiyorsanız eğer yapmanız gereken oldukça basit bir işlem bulunmaktadır. 

Firmamız adına belirlemiş olduğumuz sabit telefon numarasını tuşlayarak bizlerle irtibat haline geçebilirsiniz. 

Bizlere şikayetinizi ilettiğiniz andan itibaren şikayetinizi zaman kaybetmeden çözüme kavuşturabilmek adına becerikli ve deneyimli ekip arkadaşlarımızı sizlere yönlendirmekteyiz.MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP