Arçelik Buzdolabı Arıza Ünlem İşareti

Arçelik Buzdolabı Arıza Ünlem İşareti

Buzdolabınızın sıcaklığı hava arttığında, uzun süre elektrik kesildiğinde ya da kapak açık kalmışsa motor arızası iç fan - arka fan motoru sensör bozulmuş olabilir ekranda ünlem (yüksek sıcaklık uyarısı) yanar. 

Gıdaların bu sebepten bozulmaması için farklı bir yerde muhafaza etmeniz gerekir.

Alanında önde gelen ve müşteri memnuniyetini en üst düzeyde tutan firmamız Arçelik buzdolabı arıza ünlem işareti uzman teknik kadrosu, sorunu anlamaya dönük ve çözümcü çağrı merkezi ile en kaliteli ve en iyi hizmeti en kısa süre içerisinde size getirmektedir. 

Buzdolabı eşyalarınızın montajı, bakım ve onarımlarını yapan servisimiz ayrıca, ortaya çıkabilecek diğer arızalar ve problemler hakkında da sizleri uyararak daha sonra yaşanabilecek büyük sorunların da önüne geçmektedir.


Arçelik Buzdolabı Arıza İşaretleri İle İletişime Geçin

Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından oluşturacağınız servis talebi sonrasında servis teknisyenlerimiz en kısa sürede adresinize gelerek ankastre eşyalarınızda ortaya çıkan problemleri yerinde çözecektir. 

Garantili hizmetimizi 7/24 sizlerle buluşturan kadromuz yaşanılan teknik aksaklıkların çözümünün dışında ayrıca sizlere cihazlarınızla ilgili pratik ve faydalı kullanım önerileri hakkında da bilgilendirme yapacaktır.  


Arçelik Buzdolabı Arıza Kodları Ünlem İşareti Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

Uzman kadromuz ile sizlere sunacağımız hizmetler montaj, bakım, tamir ve yedek parça temininidir.

 Piyasada karşılaşabileceğiniz en büyük problemlerden birisi yedek parça temininde yaşanan aksaklıklardır. 

Yedek parça temini için günlerce bekletilmek ve mutfağınızdaki mutsuzluğun bir an önce bitmesini istiyorsanız bizimle iletişim kurmalısınız. 

Çünkü servisimiz profesyonel kadrosunun yanı sıra sizlere yedek parça konusunda da hızlı ve kaliteli parçalara ulaşabilirliği sağlamaktadır. 


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP