Göztepe Arçelik Servisi

Göztepe Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Göztepe Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalara yönelik teknik servis, onarım ve bakım hizmetlerini büyük bir incelik ile gerçekleştirmekte olan bir kuruluşuz. 
Bu sektör içerisinde her daim en üst noktalarda yer almak adına durmaksızın çalışma göstermekteyiz. 
beyaz eşya içerisinde yer alan çamaşır makinesi, buzdolabı, fırın ve mikrodalga fırın gibi ürünlerden kaynaklı ortaya çıkan parça değişimi gerektiren arızaları, sistemsel arızaları, çalışma esnasında aşırı gürültü çıkartma, istenilen verimi bir türlü elde edememe ve hiç çalışmayan ürünlerin karşılaşmış oldukları arızaları deneyimli ve profesyonel çalışma arkadaşlarımız ile çözüme kavuşturabilmekteyiz. 

Göztepe Arçelik Servisi Personellerinin İşte Göstermiş Olduğu Yetenek
Göztepe Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin karşılaşmış oldukları problemlere anında müdahale edebilmeleri açısından her daim bünyemizde bulunan personellerin en iyi şartlar altında eğitim almış kişilerden oluşmasına dikkat etmekteyiz. 
Bu göstermiş olduğumuz titizlik neticesinde müşterilerimizin ankastre beyaz eşyalarıyla ilgili oluşan problemleri çözüme zaman kaybetmeden kavuşturarak müşterilerimizin bize göstermiş olduğu güveni boşa çıkarmamaktayız. 
İşlerdeki başarılarımızdan dolayı müşterilerimiz bizleri gönül rahatlığı içerisinde çevrelerine önermektedirler.

Göztepe Arçelik Servisi Olarak Bizlerle İletişim Kurma Seçenekleri
Göztepe Arçelik Servisi olarak bizleri tercih etmek isteyen kişilerin iletişim seçeneği olarak tercih edebilecekleri seçenekler bulunmaktadır. 
İlk seçenek olarak isterlerse telefon numaralarımız aracılığıyla bizlerle iletişim kurabilirler. 
Bunun yanı sıra isterlerse internet üzerinde bulunan bilgilerimiz aracılığıyla bizlere ulaşabilirler.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Dilan V

Çamaşır Makinesi Tamiri İçin Aramıştım. Beyaz Eşya Ustalarına Ulaştım Yardımcı Oldu. Dürüst Sorun Neyse Onu Söylüyor, Güzelce Açıklıyor, Fiyatları Da Araştımalarıma Göre Makul. Kendisine Teşekkür Ederim ve Herkese de Tavsiye Ederim

ONAYLANDI

Yusuf bekçi

Teknik servis arkadaşlar geldi ve halletiler arizamizi memnun kaldım herkese tavsiye ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP