Moda Arçelik Servisi

Moda Arçelik Servisi 0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Moda Arçelik Servisi Olarak Müşterilerimize Sunmuş Olduğumuz Hizmet Olanakları
Moda Arçelik Beko Servisi olarak yılların vermiş olduğu deneyim ile müşterilerimize hizmetler sağlamaktayız. 
Müşterilerimize sağlamış olduğumuz hizmetleri genel itibari ile ankastre beyaz eşya kategorisi içerisinde yer almakta olan ürünler kaplamaktadır. 
Bu ürünleri kullanmakta olan müşterilerimizin günlük hayat içerisinde bir sorunla karşılaşması durumunda hızlı ve kesin çözümlerimiz ile sorunları ortadan kaldırabilmekteyiz. 

Bu hizmetlerimizin içerisinde fırının çalışma esnasında aşırı derecede ses çıkarması, buzdolabının aşırı şekilde buz tutması ve su kaçırması, çamaşır makinesinin çalışma esnasında aşırı ses çıkarma ve titreşim içerisine girmesi, bulaşık makinesinin su kaçırması gibi ankastre beyaz eşyalarda meydana gelebilecek bütün sorunları çözebilecek kadar deneyimli ekip arkadaşlarına sahibiz. 

Moda Arçelik Servisi olarak hakim olduğumuz iş sektörü içerisinde her daim kendine güvenen ve öncü bir rol üstlenen bir kuruluş olmaktayız.

Kadıköy Moda Arçelik Servisi Olarak Çalışma Prensibimiz
Moda Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin karşılaşmış oldukları mağduriyetleri kısa süre içerisinde çözmek adına iş sahamız içerisinde her daim en kaliteli ve sağlam malzemeler ile hizmet sunmaktayız. 
Sunmuş olduğumuz bu hizmetleri en doğru şekilde yerine getirebilmek adına personelimizin iş hakkında gerekli eğitim süreçlerinden geçmiş olması adına gerekli kursları vermekteyiz. 
Bu eğitim programı içerisinden geçen personelimiz iş sahamız içerisinde müşterilerimize her daim daha kaliteli şekilde hizmet verecektir.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP