İndesit Buzdolabı Servisi

İndesit Buzdolabı Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

 İndesit Buzdolabı Servisi olarak deneyimli kadromuzla, güncel bilgiye ve teknolojik yeniliklere dayalı çözümler üreterek, sürekli kendini geliştirip üzerine koyan, çağın yenilik ve gelişmelerini yakından takip eden, iyi bir altyapı eğitimi almış tam donanımlı ekibiyle Ariston marka ürün gruplarının tamir, bakım, monte, de monte ve onarımlarını garantili olarak gerçekleştirmekteyiz.

Kuruluşundan günümüze kadar olan süreçte İstanbul ve bölgesinde kalite odaklı, beyaz eşya, kombi, klima, buzdolabı mekanizması son derece gelişmiş, teknolojik yenilikleri güncel olarak yakından takip eden servis ekipmanlarımız ve ekiplerimizle müşteri memnuniyeti odaklı hizmet sunan firmamız, bugün de aynı hizmet kalitesiyle sizlere hizmet vermeye devam etmektedir.

Buzdolabı soğutmuyor, buzdolabım çok soğutuyor, buzdolabımdan ses geliyor, buzdolabım alarm veriyor gibi sorunlarda servisimizden destek alabilirsiniz.

 İndesit Buzdolabı Servisi bünyesinde Ariston markasına ait pişirme, bulaşık ve buzdolabı, soğutma ürün gruplarının araç ve gereçlerinin servis hizmetlerini gerçekleştirmekteyiz.

 İndesit Buzdolabı Tamircisi ilkelerimiz şöyledir :

Müşteri hizmetleri odaklı, güler yüzlü, samimi hizmet
Çevreye duyarlı hizmet anlayışı
Bilimsel gelişmelerin ışığında yenilikçi hizmet prensibi
Garantili servis hizmeti
Uzmanlık alanlarını sürekli geliştirme hedefi
Dürüst, şeffaf ve açık hizmet
Hizmet sonrası iş takibi
Personel eğitimlerinin sürekliliği

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP