Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi

Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Aristo buzdolabı sektöre adım attığı günden bu yana müşterilerine ve sektör paydaşlarına güvenilir, kaliteli, müşteri odaklı, hızlı hizmet verme amacındaki firmamız Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi bu ilkeler doğrultusunda bugün istanbul ve çevre bölgelerde hotpoint servisi denilince tercih edilen ve akla gelen ilk teknik servis konumundadır.

Hotpoint Teknik Servisi - Hotpoint Beyaz Eşya, Kombi ve Klima Tamir/Bakım Servisi

Hotpoint Ariston Buzdolabı Servisi olarak müşterilerimize şu hizmetleri sunuyoruz:

Garantili onarım ve tamirat hizmetleri: Tüm işçilik, onarım ve tamirat işlerimiz 1 yıl garantimiz altına alınmıştır.

Garantili bakım hizmetleri: Ürün ve ekipmanlarınıza uyguladığımız bakım işlemleri sonrasında ürününüzün maksimum performans ile çalışacağını garanti ediyoruz.

Buzdolabı orijinal yedek parça kullanımı: Her türlü onarım, bakım hizmetlerinde ya da her türlü parça değişimlerinde orijinal yedek parçalar kullanıyoruz. 

Hizmet sonrası destek hizmetleri: Sunduğumuz hizmet sonrasında ortaya çıkabilecek tüm aksaklık, sorun ve sorularınızda yanınızda olmaya devam ediyoruz.

Hotpoint Ariston Buzdolabı Tamircisi olarak önceliğimiz siz müşterilerimizin memnuniyetidir.
Bizlere 7/24 hizmet veren çağrı merkezimizden dilediğiniz an ulaşabilirsiniz.
Unutmayın, her türlü teknik servis hizmetleri için sadece bir telefon uzağındayız.

Hotpoint buzdolabı, hotpoint çamaşır makinesi, hotpoint bulaşık makinesi, hotpoint fırın, hotpoint mikrodalga fırın, hotpoint buzdolabı, hotpoint davlumbaz, hotpoint diğer hotpoint beyaz eşyanızın arıza durumunda hotpoint servisimiz tarafından bakım ve onarımı işlemleri itina ile yapılmaktadır.MÜŞTERİ YORUMLARI

Övgün Pera

Buzdolabımızın Sorunu hemen çözdü işini seven arızayı hemen tespit edip bizi bilgilendirdiler memnun kaldık tavsiye ederiz dürüst güvenilir

ONAYLANDI

Seher Yerli

Buzdolabımiz bozuldu teknik servis arkadaşlar ulaştık ve dolabimizin anakart arızalanmış yeni kart takıldı eskisi gibi oldu ustalar iyi memnun kaldım.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP