Kozyatağı Arçelik Servisi

Kozyatağı Arçelik Servisi  0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Kozyatağı Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Konular
Kozyatağı Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, kombi ve klimalara yönelik hizmetler sağlamaktayız. Sağlamış olduğumuz bu hizmetler neticesinde kombilerde meydana gelen ısıtma problemi, sıcak su temin edememe, çalışma esnasında gürültü çıkarma ve yanık koku etrafa yayma gibi problemleri çözmekteyiz. 

Bunun yanında klimalarda meydana gelen gürültülü çalışma, soğutma ve ısıtma işlevlerini yerine getirememe, iç ünitelerde arıza oluşması, fanın dönmemesi ve su damlatma gibi problemleri çözmekteyiz.

Beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alan çamaşır makinesinin parça sıkıntılarını, bulaşık makinesinin su damlatması, fırının yanık tarzda koku yayması ve buzdolabının motor kısmında meydana gelecek herhangi bir problemi bünyemiz içerisinde çalışmakta olan teknik servis elemanlarımız aracılığıyla çözüme kavuşturmaktayız.

Kozyatağı Arçelik Servisi Olarak Personellerimiz Arasında Bağ Kurarız
Kozyatağı Arçelik Beko Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ürünlerini kısa süreler içerisinde eskisinden daha iyi bir hale getirebilmek adına bünyemiz içerisinde bulunmakta olan bütün personellerimizin deneyimli kişilerden oluşmasına özen göstermekteyiz. 

Bu yüzden bünyemiz içerisinde uzun yıllardan beri bizlere hizmet etmekte olan deneyim sahibi ekip arkadaşlarımızın Kozyatağı Arçelik Servisi  olarak bünyemize yeni giren elemanlarımıza deneyimlerini paylaşabilmeleri adına personellerimiz arasında bir iletişim köprüsü kurmaktayız. 
Kurmuş olduğumuz bu bağ sayesinde bünyemiz içerisinde hizmet veren personellerimizin her daim nitelikli olmasını sağlamaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP