Küçükbakkalköy Ocak Servisi

Küçükbakkalköy Ocak Servisi

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Küçükbakkalköy Ocak Servisi firması olarak siz değerli kullanıcıların mutfaklarında sıklıkla kullanmakta oldukları fırın ve ankastre ocaklar ile ilgili meydana gelen bütün sorunları teknik servis, onarım ve bakım hizmetlerini vererek ortadan kaldırmaya çalışmaktayız. 

Ocak tamircisi Bu işlemleri sizlere verirken bir daha böyle bir durum ile karşı karşıya kalmamanız için elimizden gelen bütün gayreti göstermekteyiz. 

Ocak tamir servisi Bundan dolayı bizleri tercih eden müşterilerimiz her daim olumlu geri dönüşler yaparak firmamızın marka değerinin yükselmesinde katkıdan bulunmuşlardır.


Küçükbakkalköy Ocak Servisi Olarak Hizmet Vermekte Olduğumuz Bazı Sorunlar

Firmamız arçelik, beo, bosch, siemens, profilo, teka, franke, vb. ankastre ocak servisi olarak kullanmakta olduğunuz fırından kaynaklı ortaya çıkan yiyeceklerin alt ve üstünü pişirememe sorunu ve fırının kökten çalışmaması gibi durumları ve ocak ile alakalı ortaya çıkan çakmak sorunlarını ve cam patlaması ile ilgili problemleri bünyemiz içerisinde çalışan eğitimli ve işleri konusunda beceriye sahip ustalarımız ile çözüme kavuşturmaktayız. 

Ocak tamir servisi ustalarımızı iş sahası içerisinde yönlendirmeden önce geçirdiğimiz eğitimler sonucunda kendilerine belli düzeyde tecrübe kazandırmışlardır.


Küçükbakkalköy Ocak Servisi Olarak Bizlerle İletişim Kurmak

İstanbul Küçükbakkalköy Ocak Servisi firması olarak eğer karşılaşmış olduğunuz problemlerin çözümü için bizleri tercih etmek istiyorsanız yapmanız gereken basit bazı işlemler bulunmaktadır. 

Öncelikle firmamız adına belirlemiş olduğumuz sabit telefon numarasını çevirip müşteri temsilciliğinde çalışan arkadaşlarımızla iletişim kuracaksınız. 

Ardından görev sahası içerisinde çalışan teknik ekibimiz probleminizi çözmek adına sizlere ulaşacaktır.


MÜŞTERİ YORUMLARI

Alperen T

Tecrubeli ilgili alaka çok güzel servis sözverdigi saatde zamanıda tamir ve güleryüz her konuda sorunu çözen mükemmel bir teknik servis.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP