Merdivenköy Arçelik Servisi

Merdivenköy Arçelik Servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Merdivenköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin günlük hayatları içerisinde sıklıkla kullanmakta oldukları kombi, klima ve beyaz eşyalara yönelik hizmetler sağlamaktayız. 

Müşterilerimize vermiş olduğumuz bu hizmetler neticesinde karşılaşmış oldukları sorunlar yüzünden uzun soluklu bir mağduriyet yaşamalarını gidermekteyiz. Bu mağduriyetleri kısa süreler içerisinde giderebilmek adına personellerimize gerekli bütün eğitimleri vermekteyiz. Bunların yanı sıra birbirlerine iş sahası içerisinde kazanmış oldukları bilgileri aktarabilmeleri adına uygun ortamları oluşturabilmekteyiz.

Merdivenköy Arçelik Servisi Gidermekte Olduğu Bazı Sorunlar
Merdivenköy Arçelik Servisi olarak kullanmakta olduğunuz beyaz eşya kategorisi içerisinde yer almakta olan çamaşır makinesi fırın, buzdolabı ve bulaşık makinesi gibi ürünlerde meydana gelen teknik, donanım ve sistem arızalarını en iyi şekilde giderebilmekteyiz.
 
Bunun yanı sıra kombi ve klimalarda meydana gelen aşırı gürültü çıkarma, istenilen değerlerde kullanılamama, su damlatma ve parçalardan kaynaklı ortaya çıkan problemleri en iyi şekilde ortadan kaldırmaktayız. Bu işlemler içerisinde iş sahası içerisinde göstermiş olduğumuz üstün hizmet anlayışımızdan ötürü müşterilerimiz tarafından her daim parmakla gösterilen bir firmayız.

Merdivenköy Arçelik Servisi Hizmet Sürelerimiz ve Çalışma Süremiz
Merdivenköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ürünlerde meydana gelen problemleri çözmek adına haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz.

Bir müşterimizin bizlere onarmamız için teslim etmiş olduğu ürününü en geç 15 iş günü içerisinde işlemlerden geçirerek kendisine sağ salim bir şekilde teslim etmekteyiz.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP