Küçükbakkalköy Beko Servisi

Küçükbakkalköy Beko Servisi

0216 471 80 95

0532 646 84 10

Küçükbakkalköy Beko Servisi olarak yıllardır müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik çeşitli hizmetler sağlamaktayız. 

Bu hizmetler içerisinde bakım, onarım ve tamir gibi işlemler bulunmaktadır. 

Bu işleri kesinlikle iş konusunda deneyimsiz çalışanlar ile değil aksine iş konusunda profesyonel kişiler aracılığıyla gerçekleştirmekteyiz. 

Müşterilerimiz iş konusunda göstermiş olduğumuz titiz ve ince işçiliğimizden dolayı firmamızı her daim takdir etmektedirler.


Küçükbakkalköy Beko Servisi Beyaz Eşya, Klima ve Kombilerde Hangi Sorunlarla İlgilenir

Küçükbakkalköy Beko Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları kombilerle alakalı olarak meydana gelen su damlatma, su ısıtamama, radyatörlere su aktaramama ve istenilen derecede kullanılamama gibi, klimalarda meydana gelen aşırı gürültü şekilde çalışma, iç ünitenin arızalanması, dış ünite içerisinde fanda arıza meydana gelmesi ve klimayı bir türlü istenilen değerlerde kullanılamama gibi ve beyaz eşyalar içerisinde meydana gelecek olan çamaşır makinesi, buzdolabı, bulaşık makinesi ve fırın gibi ürünler içerisinde parçalardan kaynaklı ya da sistemli sorunları bünyemiz içerisinde çalışmakta olan tecrübeli ve profesyonel takımımızla beraber ortadan kaldırmaktayız.

Küçükbakkalköy Beko Servisi

Küçükbakkalköy Beko Kombi servisi

Küçükbakkalköy Beko Çamaşır Makinesi Servisi

Küçükbakkalköy Beko Bulaşık Makinesi Servisi

Küçükbakkalköy Beko Buzdolabı Servisi


Küçükbakkalköy Beko Servisi İş Ahlakı ve İş Kalitesi

Küçükbakkalköy Beko Tamircisi olarak müşterilerimizin her daim mağdur olmaması adına çalışmaktayız. 

Müşterilerimize karşı en kaliteli ve güzel işi gerçekleştirmek adına bütün ekipmanlarımızın en son malzemelerden seçili olmasına özen göstermekteyiz. 

Bu titiz davranışlarımız sayesinde sektör içerisinde iyi bir konuma ulaşabildik.

Ataşehir tüm semtlerin de aynı gün içerisin de teknik servis hizmetleri sunmaktayız. 

Küçükbakkalköy Beko Tamircisi Servis Hizmeti Bölgemiz ;

Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Ataşehir Mahalleleri - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Ana Merkez Elmas Sok No 21/A Ataşehir / İstanbul

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 20:00 HAFTA SONU : 10:00 – 17:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)MÜŞTERİ YORUMLARI

Yusuf Eymen

On numara beş yıldız kaliteli hizmet veriyorlar. Piyasada herkes 1300 TL 1500 TL gibi fiyatlar çektiler çamaşır makinemin motor arızası için. Yarı fiyatına hallettikleri gibi son derece de alakalı ilgililer. Gözünüz kapalı güvenebilirsiniz. Allah razı olsun.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP