Ünalan Arçelik Servisi

Ünalan Arçelik Servisi 
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Ünalan Arçelik Servisi olarak müşterilerimize bizlere tahsis edilmiş olan görev sahası içerisinde hizmet vermekteyiz. 
Müşterilerimizin kullanmakta oldukları ankastre beyaz eşyaları ilgilendiren herhangi bir problem meydana geldiği takdire müşterilerimiz bu sorunu çözmemiz adına bizlerle iletişim kurabilirler. 
Bu problemleri çözüme kavuşturabilmek adına gerekli teknik destek, servis ve onarım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz. 
Bu işlemler neticesinde müşterilerimizin ürünlerinin ilk günkü gibi sorunsuz bir şekilde çalışacağının garantisini sizlere verebilmekteyiz.

Ünalan Arçelik Servisi Olarak Ankastre Beyaz Eşyalarda Çözmüş Olduğumuz Bazı Sorunlar
Ünalan Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları ankastre beyaz eşyalar içerisinde bulunan ürünlerle ilgili problemlere çözüm bulabilmekteyiz. 
Bu ürünler içerisinde davlumbazın yemek kokusunu tam bir şekilde dışarıya aktaramaması, fırın sisteminde yeterli düzeyde verimin alınamaması, çamaşır makinesinin kıyafetleri yıpratması, kapağından su kaçırması, buzdolabının çalışma esnasında rahatsız edici düzeyde ses çıkarması ve daha birçok sorunlara yönelik kaliteli bir şekilde çözüm hizmetlerini sağlayabilmektedir.

Ünalan Arçelik Servisi Olarak Müşterilerimizi Her Daim Düşünürüz
Ünalan Arçelik Servisi firması adı altında hizmet sağlamış olduğumuz ankastre beyaz eşya özel servis firmaları içerisinde her daim müşterileriyle empati kurabilen sayılı firmalar içerisindeyiz.
Bir işlemi gerçekleştirmeden önce kesinlikle müşterilerimizin onayını almaktayız. 
Bunun yanında hizmetlerimizi çok kısa süreler içerisinde gerçekleştirerek müşterilerimizin uzun soluklu bir şekilde mağduriyet yaşamalarını engellemekteyiz. 
Bu çalışma prensibimizden ötürü müşterilerimiz tarafından her daim beğenilen bir firma durumundayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP