İçerenköy Arçelik Servisi

İçerenköy Arçelik Servisi

0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

İçerenköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim beyaz eşya, kombi, klima, fırın en üst düzeyde hizmet verebilmek adına kendimizi geliştirmekteyiz. 

Hizmet sunmakta olduğumuz beyaz eşya teknik servis sektörü içerisinde müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunları kesintisiz bir şekilde çözebilmek adına iş sektörümüz içerisinde meydana gelen bütün yenilikleri yakın bir şekilde takip edebilmekteyiz. 

Bundan dolayı müşterilerimiz işlerimizde göstermiş olduğumuz başarılarımızdan dolayı bizlere her daim olumlu geri dönüşler gerçekleştirmişlerdir.


İçerenköy Arçelik Servisi Olarak Teknolojiye Olan Yakınlığımız

İçerenköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimize her daim iyi bir hizmet sunmanın teknik servis firmamız adına ne kadar önem taşıdığına yukarıda değinmiştik. 

Bundan dolayı iş sahamızı ilgilendirmekte olan beyaz eşya, buzdolabı, bulaşık makinesi, çamaşır makinesi ile ilgili ortaya çıkan bütün yenilikleri yakın bir şekilde takip etmekteyiz. 

Bunun yanında ayrıca eğer uygulama alanımıza etkisi olacak bir yenilik meydana gelmiş ise buna yönelik hem kendimizi hem de personellerimizi kapsayan bir eğitim süreci gerçekleştirmekteyiz.


İçerenköy Arçelik Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Bazı Konular

İçerenköy Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşyalar içerisinde meydana gelen donanımsal, teknik ve sistemsel bütün hataları içerisinde oluşan bütün arızaları bünyemiz içerisinde çalışmakta olan arkadaşlarımız aracığıyla çözüme kavuşturmaktayız. 

Telefon numaramızdan tel iletişim online mail ulaşma şansları vardır.

İş sahası içerisinde göstermiş olduğumuz çaba ve gayretlerden ötürü müşterilerimiz firmamızı her daim takdire layık görmektedirler.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP