Whirlpool Servisi

Firma Adı : Whirlpool Tamircisi Servisi

Telefon Numarası : 0216 471 80 95 

Whirlpool İletişim Numaramız : 0532 646 84 10

Haftanın Her Günü 08.30 – 23.00 Saatleri

Whirlpool Buzdolabı Tamir, Tamircisi 2022 – 2023 Yılı Servis Ücreti Güncel Bilgi İçin Firmamızla İrtibata Geçin.


Ataşehir Whirlpool Tamircisi Servisi olarak beyaz eşya mutfak sektöründe iç piyasanın en çok tercih edilen markalarının teknik servis hizmetini veriyoruz. Geniş bir ürün yelpazesine sahip olan Whirlpool buzdolabı markasının tüm ekipman, araç ve gereçlerinin bakım, onarım hizmetleri için ev ve işyerleri mutfaklar gibi işletme ve kurumlarla tecrübelerimizi paylaşıyoruz.

Beyaz eşya mutfak servisi sektörünün en iyi ve en güvenilir işletmesi olma amacını güden firmamız En Yakın Ataşehir Whirlpool Servisi , yöneticisinden saha çalışanına kadar şu ilkeleri benimsemiştir:

Müşterilerimizin tüm isteklerine ve beklentilerine kulak verip, onları en yüksek düzeyde memnun edebilmek
Kaliteli ve güvenilir hizmetimizi sürekli kılmak

Müşterilerimize, topluma ve çevreye katma değer sağlayan bir anlayışla yola devam etmek.

Ataşehir Whirlpool Tamircisi Servisi merkezimize iletişim kanallarımızı kullanarak 7 gün 24 saat kesintisiz ulaşabilir; müşteri destek ekibimizden yardım alabilir ya da teknik servis talebinde bulunabilirsiniz.


TELEFON NUMARASI : 0216 471 80 95

BULUNDUĞU ADRES : Servis Nerede Adresimiz Elmas sok No : 21/A  Ataşehir / İSTANBUL

HİZMET GÜN ve SAATLERİ : HAFTA İÇİ : 08:30 – 23:00 HAFTA SONU : 10:00 – 18:00 Pazar : Gezici (2 Ekip)


İstanbul Whirlpool Tamircisi Servis Hizmeti Bölgemiz ;

Whirlpool Ataşehir Merkez - Ferhatpaşa - İçerenköy - Kayışdağı - Küçükbakkalköy - Namıkkemal - Örnek - Yeniçamlıca - Yenisahra - Ataşehir Mahalleleri - Atatürk Mahallesi - Barbaros Mahallesi - Esatpaşa Mahallesi - Ferhatpaşa Mahallesi - Fetih Mahallesi - İçerenköy Mahallesi - İnönü Mahallesi - Kayışdağı Mahallesi - Küçükbakkalköy Mahallesi - Mustafakemal Mahallesi - Namıkkemal Mahallesi - Örnek Mahallesi - Yeniçamlıca Mahallesi - Yenisahra Mahallesi 

MÜŞTERİ YORUMLARI

Ahsen Nemir

Google arama motoru kullanarak ulaştığım bir teknik servisti. Makinam eski olduğu için bir çok servis görüştüm yapamayacağını söylediler. Servis kaydı aştırdım zamanda gelip kısa surede sorunu çözdü. Yılmaz Usta sınırları zorlayan tecrübesi üst düzey bir usta olduğu için yapılan işlem ilgi ve bilgilendirme için çok memnun kaldığımı belirtmek isterim. Bir kaç servisle görüşüp yılmaz ustanın ne kadar usta olduğu hakkında bilgi edindim ve Çok memnun kaldım gönül rahatlığı ile tavsiye edebilirim.

ONAYLANDI

Salih Katak

Usta Tecrübeli Kibar ve İlgili Buzdolabımızın İnverter Motor Kartı Arızasını Aynı Gün Uygun Fiyata Yaptığı İçin Teşekkür Ederim Kesinlikle Tavsiye Ediyorum

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP