Bulaşık Makinesi Servisi

Bulaşık Makinesi Servisi 

0216 471 80 95 & 0532 646 84 10

Tüketiciyi bilinçlendirmeyi ve yaşadığı teknik sıkıntılarda en hızlı şekilde tüketicinin yanında olarak profesyonel destek sağlamayı görev olarak addeden firmamızın başarılı vizyonunun temelinde uzmanlık ve deneyim bulunmaktadır. 


Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Başlıca Hizmetlerimiz

Uzman kadromuz ile sizlere sunacağımız hizmetler bulaşık makinesi montaj, bakım, tamir ve yedek parça teminini ve cihazlarınızla ilgili genel bir bilgilendirmedir. 

Piyasada karşılaşabileceğiniz en büyük problemlerden birisi yedek parça temininde yaşanan aksaklıklardır. 

Bulaşık makinası tamir servisimizin profesyonel kadrosunun yanı sıra yedek parça konusunda da hızlı ve kaliteli parçalara ulaşabilirliği sizler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. 

Ayrıca cihazlarınızda ileride yaşanılabileceği düşünülen aksaklıklar hakkında sizi bilgilendiririz. Böylelikle ileride daha büyük problemlerle karşılaşılmasının önüne bugünden geçmiş olursunuz.  

Bulaşık Makinesi Servisi Olarak Hizmetlerimiz

En yakın bulaşık makinesi tamircisi servisimiz, güler yüzlü ve sorunu anlamaya odaklı çağrı merkezimizle ve profesyonel teknik kadromuz ile sizlere bir ekip olarak yardımcı olmayı hedeflemektedir. 

samsung - arçelik - bosch - siemens - beko - altus - profilo - vestel - regal - hoover - ariston - indesit - franke - hotpoint 


Hizmet verdiğimiz ankastre ürünlerimiz;

Bulaşık makinesi

Fırın

Buzdolabı

Dondurucu 

Ocak

Davlumbaz

Aspiratör

Mikrodalga

Çöp öğütücüdür.

Bu cihazlarınızdan herhangi birisinde yaşayacağınız bir problem durumunda çağrı merkezimizi arayarak servis talebinde bulunabilirsiniz. 

Bulaşık makinesi tamircisi talepte bulunmanızın ardından teknik ekibimiz adresinize ulaşım sağlayarak sorunu yerinde çözecektir.  

Unutmayın; Beyaz Eşya Bulaşık Makinesi Servisi ilgili her türlü montaj, bakım ve arıza durumunda uzman ve eğitimli personeli ile sizlere bir telefon mesafesinde. 


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP