Libadiye Arçelik Servisi

Libadiye Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Libadiye Arçelik Servisi Hizmet Vermiş Olduğu Ürün Kategorisi Nedir?
Libadiye Arçelik Servisi olarak artık neredeyse her yerde kullanılmaya başlanan ankastre beyaz eşyalardan kaynaklı ortaya çıkan sorunları yılların vermiş olduğu deneyim içerisinde çözüme kavuşturmaktayız. 

Bu işlemleri gerçekleştirirken bünyemiz içerisinde çalışmakta olan deneyimli elemanlarımız her daim kaliteli ve firmamızın garantisi güvencesi altında bulunan ürünleri tercih etmektedirler. 

Çamaşır makinenizin, buzdolabınızın, fırınınızın, bulaşık makinenizin ve mikrodalga fırınınız gibi evinize bulunan ankastre beyaz eşyalarda ortaya çıkan aşırı gürültü bir şekilde çalışma, devreye girme esnasında aşırı yavaşlık, istenilen derecede bir türlü kullanılamama ve parçalarından kaynaklı ortaya çıkan bütün arıza çeşitlerini kolaylıkla çözüme kavuşturabilmekteyiz. 

Haftanın yedi günü içerisinde istediğiniz an Libadiye Arçelik Servisi özel servis firmamıza ulaşarak sizlere sunmaktan büyük bir zevk duyduğumuz çözüm seçeneklerimizden istediğinizi deneyebilirsiniz.

Libadiye Arçelik Servisi Olarak Personellerimizin İş Ahlakı
Libadiye Arçelik Servisi olarak bünyemiz içerisinde hizmet vermekte olan personelimizin kesinlikle ilk olarak işi içerisinde başarılı ve deneyimli biri olmasına önem vermekteyiz. 

Bunun yanında müşterilerimize karşı mahcubiyet yaşamamak adına kendilerine hizmet iletmekle zorunlu olan personellerimizin son derece kibar ve hoşgörülü bir ahlaka sahip olmaları bizim için son derece önemlidir. 
Müşterilerimizle iletişim içerisine geçen ve nahoş hareketler sergileyen bir personele sahip olmamız durumunda müşterilerimizin gözünde firmamızın değeri büyük bir düşüş gerçekleştirecektir.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Sadettin

Teknik servis güler yüzlü ve efendi kişiliklerinden dolayı teşekkür ederim. Buzdolabımız tamir ve arızanın tespitinden çözümüne kadar konuya hakim olduklarını da belirtmek isterim. Artık gönül rahatlığı ile arayıp yardım isteyeceğimiz servisimiz var…

ONAYLANDI

İlayda T

Cok Basarili Bir Servis Cok Saygili İsinin Ehli Soz Verdigi Zamanda Cihazımızı Teslim Ederek Hizla Cozduler Buzdolabi Problemimi.. Cok Tesekkur Ederim Kendilerine

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP