Şerifali Arçelik Servisi

Şerifali Arçelik Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10
Şerifali Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin sıklıkla evlerinde ve işyerlerinde kullanmakta oldukları beyaz eşyalara yönelik çeşitli işlemleri gerçekleştirmekteyiz. 
Bu işlemler içerisinde ürünün teknik servis, onarım ve bakım işlemlerini ortadan kaldırarak müşterilerimizi mağdur eden ürünlerinin eskisinden daha iyi bir şekilde kullanılacak vaziyete getirmek adına emek harcamaktayız. 
Bu işlemleri gerçekleştirmekte olan ekip arkadaşlarımızın kesinlikle son derece işlerinde bilgili ve tecrübeli kişiler olmasına dikkat etmekteyiz.

Şerifali Arçelik Servisi Olarak Beyaz Eşya ve Klimalara Verdiğimiz Bakımlar
Şerifali Arçelik Servisi olarak müşterilerimizin evlerinde kullanmakta oldukları buzdolabının aşırı şekilde buz kaplaması, motorunda arıza meydana gelmesi çamaşır makinesinin su kaçırması, bulaşık makinesinin pervanelerinde problem meydana gelmesi ve fırının ısıtma problemi meydana getirmesi gibi sorunları ve klimalarda iç ünitelerde sıkıntı oluşması, fanın dönmemesi soğutma ve ısıtma işlemlerini tam olarak yerine getirememesi gibi problemleri sağlam ve güvenli ekipmanlarımızla beraber çözüme kavuşturarak sorunlarınızdan kurtulmanızı sağlamaktayız.

Ataşehir Şerifali Arçelik Servisi Olarak Bizlerle İletişim Kurmak İsteyenler

Şerifali Arçelik Servisi olarak müşterilerimiz karşılaşmış oldukları sorunlara yönelik bir çözüm arıyor ve bunun için bizlerle irtibat haline geçmek istiyorlar ise yapmaları gereken basit bir işlem bulunmaktadır. 

Servis olarak özel servis hizmeti vermekteyiz yetkili servis değiliz, bunun için sadece iş yerimiz için kullanmakta olduğumuz internet sitemiz üzerinden bilgilerimizi bularak bizlerle irtibat kurabilirler. 

İrtibat kurulumundan sonra garantisi biten cihazlarınızın problemleri en kısa süre içerisinde çözmek adına elimizden gelene her şeyi yapmaktayız.

MÜŞTERİ YORUMLARI

Neriman Köksal

Aynı gün çamaşır makinemi arızasını yapıp beni çok mutlu ettiniz iyi çalışmalar dilaer herkese tavsiye ederim

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP