Arçelik Klima Arıza Servisi

Arçelik Klima Arıza Servisi
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Firmamız tüm marka ve modeldeki klimalarınız için servis hizmeti vermektedir. 
Marka ve model ayırt etmeksiniz klimanızın bakım ve onarım işlerini yapıyor, temizliği ve yedek parça temini gibi konularda da hızlı ve kaliteli bir şekilde yanınızda oluyoruz. 

Neden Arçelik Klima Arıza Servisi Aramalısınız?

Klimalar; montajı ve bakımı, elektrik bağlantısı ve sistem basınçları nedeniyle tehlike oluşturmaktadır.
Dolayısıyla klima ile ilgili tüm teknik işler sadece bu alanda uzmanlaşmış, profesyonel kişiler tarafından yapılmalıdır. 
Bu konuda bilgisi ve uzmanlığı olmayan kişiler ayrıca klimalara da daha fazla zarar verebilmektedirler. 
Ayrıca bir klimada ünitenin yüzeysel temizliği ve filtre bakımı dışındaki tüm işlerin mutlaka uzman teknik personel tarafından yapılması gerekmektedir. Ve klimanızı asla alanında yetkin olmayan kişilerin eline teslim etmemelisiniz. 
Aksi takdirde yaşadığınız soruna kalıcı bir çözüm bulamayabilir hatta cihazlarınız bir daha kullanılamaz hale bile gelebilir. 
Yaşayacağınız herhangi bir teknik arıza durumunda Arçelik Klima Arıza Servisi arayarak klimalarınızı güvence altına alabilirsiniz. 

Arçelik Klima Arıza Servisi Olarak Verdiğimiz Hizmetler
Çağrı merkezimizle yapacağınız görüşmenin ardından adres bilgilerinizi ve klimanızdaki problemi bildirdikten sonra bir servis talebinde bulunmuş olursunuz. 
Hizmet talebinizi alan profesyonel teknik ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek klimanızda ortaya çıkan problemleri bularak, sizlerin eşliğinde sorunu yerinde çözmektedir. 
Servisimiz genel olarak sizlere arıza, bakım, tamir ve yedek parça teminini gibi konularda da yardımcı olacaktır.  


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP