Arçelik Klima Servisi Telefon Numarası

Arçelik Klima Servisi Telefon Numarası
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Klima kullanıcılarını bilinçlendirmeyi ve yaşadığı teknik sıkıntılarda en hızlı şekilde tüketicinin yanında olarak profesyonel destek sağlamayı görev olarak addeden firmamızın başarılarının temelinde uzmanlık ve deneyim bulunmaktadır. 

Amacımız klimalarınızın montaj, arıza, bakım ve onarım işlerini özenle yaparken aynı zamanda ekonomik ve kalıcı çözümler sunarak müşterilerimize her zaman kaliteli,  doğru ve dürüst bir hizmet vermektir. 
 
Arçelik Klima Servisi Telefon Numarası Olarak Başlıca Hizmetlerimiz
Alanında uzman teknik kadromuz ile sizlere sunacağımız hizmetler montaj, bakım, tamir, yedek parça teminini ve cihazlarınızla ilgili sizlere genel bir bilgilendirme yapmaktır. 
Tamir ve onarım adı altında piyasada çok sayıda karşılaşabileceğiniz kişi ve firma bulunmaktadır. 
Bu konuda onca para vererek sahip olduğunuz klimanızı güvenilirliğini ve uzmanlığını ispatlamamış kişilere karşı korumalısınız. 
Piyasada karşılaşabileceğiniz en büyük sorunlardan birisi de yedek parça temininde yaşanan aksaklıklardır. 
Servisimizin yedek parça konusunda hızlı ve kaliteli parçalara ulaşa bilirliği sizler için büyük bir avantaj sağlayacaktır. 
Böylelikle günlerce yedek parça beklemek zorunda kalmayacaksınız. 
Ayrıca ekibimiz cihazlarınızda oluşabilecek olası aksaklıklar hakkında da sizlere bilgi verecektir. 
Böylelikle orta ve uzun vadede daha büyük problemlerle karşılaşılmasının önüne bugünden geçmiş olacaksınız.  

Arçelik Klima Servisi Telefon Numarası Olarak Bir Telefon Uzaklığındayız 
Klimanızda yaşayacağınız herhangi bir problem durumunda çağrı merkezimizi telefon arayarak servis online iletişim talebinde bulunabilirsiniz. 
Talebinizi gerçekleştirdikten sonra teknik ekibimiz adresinize ulaşım sağlayarak sorunu yerinde, kaliteli ve hızlı bir şekilde çözecektir.  


MÜŞTERİ YORUMLARI

Kardelen Özperi

Servisten çok çok memnun kaldım. Yeni taşındığım evde 5 klima var ve hızlı çalışıp, vaktinde gelip,ayrıntılı detay vererek, ve problemsiz klimaları bakım gaz şarjı temizleyip uygun fiyata yaptılar. Çok teşekkür ederim.

ONAYLANDI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP