Vestel Servis

Vestel servisi 0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Vestel servis marka içerikli tüm cihazlarınızı ve diğer marka içerikli cihazlarınızın tamir gibi bakım işlemlerini gerçekleştirmekteyiz.

Vestel servis numarası siz değerli müşterilerimiz bizler ile çok daha kolay ve hızlı bir şekil de yüz yüze iletişime geçebilmeniz adına 20 den fazla teknik servis hizmetleri sunabilmek için şubeler kurmuş bulunmaktayız.

Vestel beyaz eşya klima kombi servisi sizlere her daim 7 gün 24 saat boyunca aktif bir şekil de teknik servis hizmetleri sunmaktayız.

Vestel Servisi olarak müşterilerimizin kullanmakta oldukları beyaz eşya, klima ve kombilere yönelik rutin bakım, arıza onarım ve teknik destek hizmetlerini sunmaktayız. 

Sunmuş olduğumuz bu hizmetler neticesinde müşterilerimizin kullanmakta oldukları ürünlerle ilgili meydana gelen sorunları kısa süreler içerisinde çözüme kavuşturmaktayız.

 Müşterilerimizin karşılaşmış oldukları sorunlara kesin çözümler sunduğumuzdan dolayı her daim takdire layık görülen bir firmayız.


Vestel Servisi Olarak Hizmet Verdiğimiz Sorunlar

Vestel çağrı merkezi servisi olarak müşterilerimizin kullandıkları beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alan buzdolabının aşırı buzlanması, çamaşır makinesinin su kaçırması, fırının çalışmaması ve bulaşık makinesinin pervanesinde sorun meydana gelmesi gibi ya da klimalarda meydana gelen soğutma ve ısıtma sorunları, iç ünitenin düzgün çalışmaması, fanın dönmemesi ve klimanın aşırı ses çıkarması ya da kombide meydana gelecek olan ısıtma problemleri su ısıtamama ve istenilen derecede kullanılamaması gibi problemleri çözüme kavuşturmaktayız. 

Bu işlemleri gerçekleştirirken her daim en kaliteli ve güvenli malzemelerden yararlanmaktayız.


Vestel Servisi İle İletişim Kurmak

Vestel Ariston Servisi olarak müşterilerimizin karşılaşmış oldukları problemleri çözmek adına haftanın yedi günü hizmet vermekteyiz. 

Karşılaşmış olduğunuz sorunu çözmemiz adına bizlerle iletişim kurmak istiyorsanız eğer tek yapmanız gereken sabit telefon numaralarımızdan birini çevirmektir. 

Bunu gerçekleştirdikten sonra sizlerle en kısa süreler içerisinde iletişim haline geçerek karşılaşmış olduğunuz problemleri ortadan kaldırmak adına çalışmaya başlamaktayız.


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP