Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa

Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa
0216 471 80 95 / 0532 646 84 10

Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa olarak her daim hizmet vermekte olduğumuz iş sektörü içerisinde en üst noktalara çıkmaktır. 
Bundan dolayı gerek iş sektörümüzü ilgilendiren yenilikler olsun gerekse de sektör içerisinde ortaya çıkan yeni ürünler olsun bunları yakın bir şekilde incelemekte ve eğer onarım, bakım ve tamir işlemlerimizde yenilik ortaya çıkmış ise bunu bütün ekip çalışanları olarak hep beraber öğrenmekteyiz. 

Bu bizlere iş sahası içerisinde el becerisi ve pratiklik kazandırmaktadır. 
Bundan dolayı müşterilerimize her daim hızlı bir şekilde hizmet vermekteyiz.

Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa Olarak Hizmet Verdiğimiz Bazı Konular

Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa olarak sizlerin gerek evlerinizde gerekse de iş yerlerinizde sık bir şekilde kullanmış olduğunuz beyaz eşya kategorisi içerisinde yer alan çamaşır makinesinin iç ünitesinden ya da dış ünitesinden kaynaklı sorunları, buzdolabının başta motorunda oluşacak olan problemleri, bulaşık makinesinin pervane ve sistemsel açıdan oluşacak problemlerini ve fırın gibi yiyecek pişirme amaçlı kullanan ürünlerin işlemlerini tam manasıyla yerine getirememesi gibi konuları çözmekteyiz.

Bunun yanında ayrıca klimalarda meydana gelen iç ünite ya da dış ünite kaynaklı sorunları usta ekibimizle beraber kolay bir şekilde çözmekteyiz.

Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa Olarak İletişim Seçeneklerimiz
Arçelik Servisi Kadıköy Rasimpaşa olarak problemle karşı karşıya kalan birinin bizlerle bir iletişim kurabilmesi için yapması gereken tek şey sabit telefon numaramızı çevirerek arkadaşlarımızla iletişim haline geçmek olacaktır.

Rasimpaşa Mahallesi Arçelik Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Caddeleri ; 
Halitağa Caddesi - Kadıköy Haydarpaşa Rıhtım Caddesi - Karakolhane Caddesi - Org. Şahap Gürler Caddesi - Orgeneral Şahap Gürler Caddesi - Taşköprü Caddesi

Rasimpaşa Mahallesi Arçelik Teknik Servis Hizmeti Verdiğimiz Sokakları ;
Akif Bey Sokak - Ali Kalfa Sokak - Ayrılık Çeşme Sokak - Başakçı Sokak - Bayram Yeri Sokak - Beyciğim Sokak - Celal Muhtar Sokak - Çeltikçi Sokak - Duatepe Sokak - Elmalı Çeşme Sokak - Eşrefoğlu Sokak - Ferit Bey Sokak - Hayrullah Efendi Sokak - İskele Sokak - İzzettin Sokak - Kasımağa Sokak - Kır Kahvesi Sokak - Kırmızı Kuşak Sokak - Meltem Sokak - Mühendis Sarı Ali Sokak - Nakil Sokak - Nemlizade Sokak - Nizamı Cedit Sokak - Nuh Bey Sokak - Nüzhet Efendi Sokak - Onan Sokak - Ortaç Sokak - Prof. Dr. Macit Erbudak Sokak - Recaizade Sokak - Siftah Sokak - Söğütlü Çeşme Sokak - Süngertaşı Sokak - Talat Bey Sokak - Talimhane Sokak - Taşlı Bayır Sokak - Teyyareci Sami Sokak - Uzun Hafız Sokak - Yavuztürk Sokak - Yeldeğirmeni Sokak - Yeşilay Sokak - Yurttaş Sokak


MÜŞTERİ YORUMLARI

YENİ YORUM YAZ


SERVİSİ ARA
WHATSAPP